Skocz do zawartości

Nowy telefon, jaki system wgrać?


Dandek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie jest to syf miui. Proponuję zrobić aktualizację OTA do androida 6 i pozostać na stabilnym miui. Raczej nic więcej CI nie potrzeba chyba że bardzo chcesz MIUI Polska, ale mogę powiedzieć, że jeżeli nie chcesz się w to bawić, a użytkować telefon na stabilnym sofcie to zrób jak mówiłem, czyli jedynie zaktualizuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o update do androida 6 to muszę pobrać go ze strony MIUI ?

Jest to aktualizacja OTA, więc nie wymaga ona wyszukiwania na własną rękę aktualizacji w internecie, ani instalowania jej przez recovery menu. Zrób tak jak pisze mariusz.ur

Wejdź w aplikację aktualizacje lub informacje o telefonie i aktualizacje i wyszukaj , powinno być info o aktualizacji do 8.1.1.0




Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pokazuje mi że moja wersja jest aktualna i nie ma możliwość aktualizacji do 8.1.1.0
 
 
hhh.png

Identyczną sytuację miała moja dziewczyna. Posiadała takie samo oprogramowanie jak Ty. Infoemacji o dostępnej aktualizacji również nie było. W jej przypadku starczyło poczekać parę dni po czym dostała informacje, aby pobrać najnowszą wersję.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Dandek napisał:

Niestety pokazuje mi że moja wersja jest aktualna i nie ma możliwość aktualizacji do 8.1.1.0

 

 

hhh.png

Jak go zmusić do aktualizacji ?

Ściągasz aktualizację.zip z tego linku do folderu downloaded_rom

http://bigota.d.miui.com/V8.1.1.0.MHOMIDI/miui_HMNote3ProGlobal_V8.1.1.0.MHOMIDI_8e5f6f8e03_6.0.zip

klikasz na trzy krokpi w prawym górnym rogu i aktualizuj z pliku zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...