Abel11

Problem z Bootloaderem

Recommended Posts

Witam, mam taki problem, a mianowicie nie mogę odblokować telefonu. Próbowałem już wszelkich znanych mi metod odblokowania. SMS ze zgodą od xiaomi uzyskałem, MI unlock po zalogowaniu się na konto pokazuje że mój telefon nie jest wspierany "... isnt supported". Konto xiaomi ma 100 pkt czyli max. Sprawdzałem przez ADB widać telefon ale pokazuje że jest zablokowany przez co nic nie mogę zrobić. Mam rom global stable 8.2.19.0.0 (MAHCNDI) android 6.0.1 MXB48T. Ma ktoś jakieś pomysły jak można to obejść, naprawić ?

1 minutę temu, Abel11 napisał:

@majdan12

Telefon mam od ibuygou tak więc chyba do czegoś takiego nie powinno dojść :/

Jak widać chcą zarobić na reklamowaniu zasyfionych aplikacji itp które są w systemie.

2 minuty temu, majdan12 napisał:

Jak widać chcą zarobić na reklamowaniu zasyfionych aplikacji itp które są w systemie.

Fakt gmail. google play i inne aplikacje od googla są wgrane od razu coś troszkę mnie zdziwiło. Masz jakiś poradnik jak to zrobić ? Czy od razu go formatować całego i dopiero odblokować i wgrać nowy custom rom ?

3 minuty temu, Abel11 napisał:

Fakt gmail. google play i inne aplikacje od googla są wgrane od razu coś troszkę mnie zdziwiło. Masz jakiś poradnik jak to zrobić ? Czy od razu go formatować całego i dopiero odblokować i wgrać nowy custom rom ?

Aplikacje Google to nie grzech mam na myśli inne aplikacje które są śmieciami.

Poradnik 2016 jest na MIUI Polska ale jak nie czujesz się na siłach to możesz chwile się wstrzymać a pomogę.

@majdan12

Wiem, usunęła mi się część, jeśli jesteś chętny to możesz pomóc albo wskazać który to poradnik bo z reguły zatrzymuję się na zainstalowaniu DEV romu.

Edited by Abel11

5 minut temu, Abel11 napisał:

@majdan12

Wiem, usunęła mi się część, jeśli jesteś chętny to możesz pomóc albo wskazać który to poradnik bo z reguły zatrzymuję się na zainstalowaniu DEV romu.

@majdan12

5 minut temu, Abel11 napisał:

@majdan12

Może dziś jak zbiorę myśli to ci wieczorem coś podeśle :)

Przed chwilą, majdan12 napisał:

Może dziś jak zbiorę myśli to ci wieczorem coś podeśle :)

Mogą być jakieś zagraniczne nawet tutoriale tylko aby to był angielski :D

Przed chwilą, Abel11 napisał:

Mogą być jakieś zagraniczne nawet tutoriale tylko aby to był angielski :D

Jak wytrzymasz do wieczora to sam ci coś stworze po Polsku tak samo jak innym.

1 minutę temu, majdan12 napisał:

Jak wytrzymasz do wieczora to sam ci coś stworze po Polsku tak samo jak innym.

To wstaw tutaj dla potomnych :D To jak będziesz pisać to wystarczy jak napiszesz do czasu kiedy MI Unlock da radę odblokować dalej z TWRP i custom romem sobie poradzę ;)

Przed chwilą, Abel11 napisał:

To wstaw tutaj dla potomnych :D To jak będziesz pisać to wystarczy jak napiszesz do czasu kiedy MI Unlock da radę odblokować dalej z TWRP i custom romem sobie poradzę ;)

Nie ma problemu ja będę starać się takie rzeczy tworzyć abym nie musiał X razy pisać tego samego komuś z osobna.

Przed chwilą, majdan12 napisał:

Nie ma problemu ja będę starać się takie rzeczy tworzyć abym nie musiał X razy pisać tego samego komuś z osobna.

A więc wieczorem/ w nocy na pewno ogarnę jak wrócę do domu.

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.