Skocz do zawartości

Problem z Bootloaderem


Abel11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem, a mianowicie nie mogę odblokować telefonu. Próbowałem już wszelkich znanych mi metod odblokowania. SMS ze zgodą od xiaomi uzyskałem, MI unlock po zalogowaniu się na konto pokazuje że mój telefon nie jest wspierany "... isnt supported". Konto xiaomi ma 100 pkt czyli max. Sprawdzałem przez ADB widać telefon ale pokazuje że jest zablokowany przez co nic nie mogę zrobić. Mam rom global stable 8.2.19.0.0 (MAHCNDI) android 6.0.1 MXB48T. Ma ktoś jakieś pomysły jak można to obejść, naprawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, majdan12 napisał:

Jak widać chcą zarobić na reklamowaniu zasyfionych aplikacji itp które są w systemie.

Fakt gmail. google play i inne aplikacje od googla są wgrane od razu coś troszkę mnie zdziwiło. Masz jakiś poradnik jak to zrobić ? Czy od razu go formatować całego i dopiero odblokować i wgrać nowy custom rom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Abel11 napisał:

Fakt gmail. google play i inne aplikacje od googla są wgrane od razu coś troszkę mnie zdziwiło. Masz jakiś poradnik jak to zrobić ? Czy od razu go formatować całego i dopiero odblokować i wgrać nowy custom rom ?

Aplikacje Google to nie grzech mam na myśli inne aplikacje które są śmieciami.

Poradnik 2016 jest na MIUI Polska ale jak nie czujesz się na siłach to możesz chwile się wstrzymać a pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Abel11 napisał:

 

@majdan12

Wiem, usunęła mi się część, jeśli jesteś chętny to możesz pomóc albo wskazać który to poradnik bo z reguły zatrzymuję się na zainstalowaniu DEV romu.

@majdan12

Wiem, usunęła mi się część, jeśli jesteś chętny to możesz pomóc albo wskazać który to poradnik bo z reguły zatrzymuję się na zainstalowaniu DEV romu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, majdan12 napisał:

Jak wytrzymasz do wieczora to sam ci coś stworze po Polsku tak samo jak innym.

To wstaw tutaj dla potomnych :D To jak będziesz pisać to wystarczy jak napiszesz do czasu kiedy MI Unlock da radę odblokować dalej z TWRP i custom romem sobie poradzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Abel11 napisał:

To wstaw tutaj dla potomnych :D To jak będziesz pisać to wystarczy jak napiszesz do czasu kiedy MI Unlock da radę odblokować dalej z TWRP i custom romem sobie poradzę ;)

Nie ma problemu ja będę starać się takie rzeczy tworzyć abym nie musiał X razy pisać tego samego komuś z osobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...