Skocz do zawartości
  • 0

Redmi 3s vs Redmi 4 vs Redmi 4a


Piocze

Pytanie

Cześć!

Chciałbym kupić mamie telefon, jako że narzeka na gubienie zasięgu i problemy z rozmowach w poprzednim - LG G2.

I teraz pytanie. Dopłacać ~100zł do redmi 3s względem 4a? A może wziąć redmi 4? Z tym że Goldway nie wgrywa do niego global romu a wolałbym już sam się nie bawić z wgrywaniem MIUI.

Jest gdzieś korzystniejsza oferta niż 4a za ~110$ z wysyłką, 3s za ~130$?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1
8 godzin temu, Piocze napisał:

Cześć!

Chciałbym kupić mamie telefon, jako że narzeka na gubienie zasięgu i problemy z rozmowach w poprzednim - LG G2.

I teraz pytanie. Dopłacać ~100zł do redmi 3s względem 4a? A może wziąć redmi 4? Z tym że Goldway nie wgrywa do niego global romu a wolałbym już sam się nie bawić z wgrywaniem MIUI.

Jest gdzieś korzystniejsza oferta niż 4a za ~110$ z wysyłką, 3s za ~130$?

Na redmi 4 i 4a nie ma poki co globala, jest tylko na redmi 4pro (lub prime roznie go nazywaja). Wgranie miuipolska jest proste, no ale co kto lubi.

Redmi 4A nie oplaca sie kupowac za 110$, nawet za 100$ nie jest to dobry deal. Jesli ten telefon bedzie kosztowal okolice 90 i mniej (swego czasu byl na banggood za 90$ i mozliwosc zbicia ceny punktami) wtedy bedzie mialo to rece i nogi. Sam kupilem go za ~330zl i to jest dobra cena. Pamietaj ze ten model ma najmniejsza baterie z rodziny redmi 3/4 tj 3120mAh, ogolnie jest to bardzo budzetowy telefon ze wszystkimi tego konsekwencjami. Aparat bardzo sredni, filmy szkoda gadac, jest tez zadziwiajaco lekki, ekran w porzadku, mikrofon i glosnik do rozmow jak najbardziej git. Ale MOIM ZDANIEM telefon nie jest wart wiecej jak 400zl juz w Polsce. 

Z twojego zestawienia wyeliminowalbym w tym zakresie cenowym redmi 4a, a dorzucil mi4c 2/16GB bo jego od goldwaya (a jak rozumiem tylko tego bierzesz pod uwage) mozna znalezc wlasnie za okolice 110$. Bedzie to zdecydowanie lepszy wybor niz 4a. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 16.01.2017 o 08:59, Piocze napisał:

Czyli wybór między redmi 4 z wygrywaniem MIUI, redmi 3s z globalem lub mi4/mi4c?

wybrałeś już ? napisz co jeśli tak. 
bo ja tak samo się zastanawiam nad tymi modelami. 
mi4c dla mnie, ale słaba bateria i drogi i sam nie wiem czy nie wziąć jednego z tych słabszych, 

r3s z globalem lub r4 bez, z wgrywaniem miui dla żony (chyba że też się zdecyduje ale nie wiem czy warto)

Edytowane przez r00baq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
25 minut temu, Piocze napisał:

Kupiłem redmi 4. Niestety mam problemy z odblokowaniem bootloadera, liczę po cichu że ktoś mi użyczy swojego konta do odblokowania gdyż ze swoim mam problemy.

Robisz z instrukcją z forum i je idzie? 

Czy po prostu nie chcą wydać zezwolenia?

Edytowane przez r00baq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak. Bootloadera nie mogę odblokować, dostaję komunikat "your device isn't supported by mi unlock". A jak loguję się na inne konto które niestety w ciągu ostatnich 30 dni odblokowywało telefon to wszystko przechodzi. Coś jest kopnięte z kontem - nowo dostało uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

52 minuty temu, Piocze napisał:

Tak. Bootloadera nie mogę odblokować, dostaję komunikat "your device isn't supported by mi unlock". A jak loguję się na inne konto które niestety w ciągu ostatnich 30 dni odblokowywało telefon to wszystko przechodzi. Coś jest kopnięte z kontem - nowo dostało uprawnienia.

No i tego się obawiam kupując ten tel. Na forum rozwiazywali jakieś tam problemy z tymi bootloaderami ale ja się kompletnie nie znam wiec nie pomogę. 

A czym podyktowany był twój wybór redmi 4 od redmi 3s? I czemu nie mi4c? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
17 minut temu, tpawel napisał:


Bo w codziennym użytkowaniu różnica sd820 a sd625 to ułamki sekund

Redmi PRO by TT
 

Czyli w stosunku  sd808 z mi4c różnica będzie i tak bardzo niewielka? 

A multitasking jest znacząco lepszy czy też różnica jest niezbyt wyczuwalna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
7 minut temu, tpawel napisał:

Jasne że będzie niewielka. Chyba że grasz w wymagające gry. Sd808 ma sporo lepsze gpu. Na korzyść r4pro działa też 3GB RAM. Na minus na pewno aparat

Redmi PRO by TT
 

Tylko ze ja nie o redmi 4 pro, a o zwykłym myślę bo - cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, tpawel napisał:

To jeśli jakoś mega na baterii nie zależy to bym chyba wziął mi4c, ewentualnie mi4 który jest takim kompromisem. No i na nie zablokowany bootloader :)

Redmi PRO by TT
 

no ale od rana do wieczora mi4c potrzyma przy korzystaniu z niego w miąrę intensywnie (bez gier i filmów, tylko telefony, smsy, poczta, FB, kalendarze i przypomnienia co pół godzinki) ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...