Skocz do zawartości

Dwa systemy naraz


Grothgar

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na Redmi Note 3 PRO działa dualboot, ale na karcie sd. Po powrocie na główny system dziwne rzeczy zaczęły się dziać z telefonem tzn. nie mogłem odblokować telefonu chociaż znałem hasło, użyłem pliku z xda remove lock, zdjął zabezpieczenie ale nie mogę teraz ustawić odcisku palca, cały czas pisze spróbuj ponownie.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne zachowania macie jak mI3 tez ktoras aktualizacja niszczyla drugi system ,wtedy wchodzilem w adb i komenda dd zalatwia problem ale 3ba uwazac bo zmnieszasz partycje ,najlepiej sformatowac karte pod ext4 i na niej odpalac jak beda sie cuda dziac wyjmiesz karte i dla porzadku wipe cache i dalvik ,tablice partycji na fony sa xda

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@markof75 Czytamy do końca.

Dnia 15.01.2017 o 20:40, JestemMortem napisał:

Rozwiązania niektórych problemów:

  Odkryj ukrytą treść

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JestemMortem napisał:

Ten skrypt usuwa plik settings_fingerprint.xml, co mogło zaowocować takim właśnie rezultatem.

Proponuję zainstalować ZIPa z systemem, z którego aktualnie korzystasz (bez robienia wipe).

Zainstalowanie ZIPa z systemem bez wipe nie pomogło, ale pomogło usunięcie tego /data/system/users/0/fpdata/user.db i działa :-D Dzięki za podpowiedzi. Mam jeszcze taki problem z tego postu https://miuipolska.pl/forum/topic/27976-znikające-opcje-programistyczne/ , tylko za bardzo nie wiem czy to się stało po instalacji dualboot czy tez nie, po prostu nie sprawdzałem czy opcje programistyczne uruchamiają się.

Edytowane przez markof75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Słuchajcie działa, ale trzeba montować zamiast Secondary to na customowej Data,
jak w tym video: youtube.com/watch?v=T44ifBaHAWs

wtedy ruszy bez błędów na czerwono. Też miałem błąd kiedy dawałem na Secondary, po instrukcji z video
- cieszę się Resurrection Remix 5.8.2 (Nougat) na swoim Xiaomi Redmi Note 2 na Mediateku :-)

Tylko: jednej rzeczy się przestraszyłem bo po restartowaniu telefonu nie mogłem wrócić do MIUI :D
A rozwiązanie to: zainstalować na drugim ROMie też tę apkę do Dual Boot i wtedy tam trzeba wybrać 
jako primary nasz główny ROM :) Reset i gotowe.

A autorowi posta - poradnika wielkie piwo się należy, dzięki! Dzięki Tobie mogłem przetestować Resurrection bez konieczności 
wipe data i długotrwałego potem reinstalowania wszystkich apek, no i mogę w dowolnej chwili korzystać z podstawowego ROMu (MIUI).

Dzięki!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • mrosi odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...