Skocz do zawartości

Problem z zalogowaniem do odblokowania bootloadera


isia2005

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie. Na stronie  http://www.miui.com/unlock/index_en.html nie przyjmuje mojego imienia i nazwiska, może ktoś pomóc o co chodzi. Nie mam w imieniu ani nazwisku liter typuó,ą,ż,ź,ć itp. Pomocy



Hej hej spróbuj z adresem mailowym bądź nr telefonu.


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz się zarejestrować na tym forum wybrac sobie jakiś login (nie musi być imię i nazwisko) i po rejestracji przejść do strony unlock i wpisać login z forum... potem wchodz w posty dziękuj i pisz coś żeby podbić sobie rangę usera i czekać... ja dostałem zgodę po 5 dniach....8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, qwertero napisał:

Musisz się zarejestrować na tym forum wybrac sobie jakiś login (nie musi być imię i nazwisko) i po rejestracji przejść do strony unlock i wpisać login z forum... potem wchodz w posty dziękuj i pisz coś żeby podbić sobie rangę usera i czekać... ja dostałem zgodę po 5 dniach....8-)

No zarejestrowana, ale problem z wpisywaniem z kodu z obrazka. Jakaś rada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Oj... wygląda na to, że nie masz założonego konta Xiaomi a bez tego nie zrobisz nic... tak że proszę wrócić do lektury i czytać dokładnie....

Tam jest wszystko obrazkowo pokazane więc powinno pomóc.... a to co Ci brakuje na obrazku to kod weryfikacyjny, który dostaje się SMS-em.... ale musi być założone konto inaczej nie będzie smsa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, qwertero napisał:

Oj Oj... wygląda na to, że nie masz założonego konta Xiaomi a bez tego nie zrobisz nic... tak że proszę wrócić do lektury i czytać dokładnie....

Tam jest wszystko obrazkowo pokazane więc powinno pomóc.... a to co Ci brakuje na obrazku to kod weryfikacyjny, który dostaje się SMS-em.... ale musi być założone konto inaczej nie będzie smsa.....

Jestem zarejestrowana i mam 100 punktów. Chodzi mi p to, że przy odblokowywaniu po wypełnieniu pól na dole jest obrazek z kodem i przy wpisywaniu mi go nie przyjmuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zarejestrowana i mam 100 punktów. Chodzi mi p to, że przy odblokowywaniu po wypełnieniu pól na dole jest obrazek z kodem i przy wpisywaniu mi go nie przyjmuje



Mogłabyś wrzucić screenshota ? Bardzo dziwne to jest.. :/

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Udało się, czekam na sms z pozwoleniem na odblokowanie. I teraz buszujemy po forum:)
Dzięki wszystkim za pomoc, temat uważam za zamknięty.

Hehehehe tylko że to temat dla wszystkich więc moderator chyba go od tak nie zamknie

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ficek napisał:


Hehehehe tylko że to temat dla wszystkich więc moderator chyba go od tak nie zamknie emoji2.png

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Mylisz się.

1. Wątek założony w niewłaściwym miejscu.

2. Wątek śmieciowy. Nie raz i nie dwa i nie dziesięć była o tym mowa na Forum. Tyle tylko, że komuś nie chciało się szukać. Autora zabije kiedyś lenistwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...