Skocz do zawartości

Aliexpress - opinie


Nyga

Rekomendowane odpowiedzi

Siema :D

Jak to jest z kupowaniem Red Rice przez aliexpress?

Ktoś ostatnio kupował?

Jak ominąć vatu?

Może ma ktoś linka do aukcji, która jest tania i zaufana, sam z niej kupował, itd?

Z góry dzięki :D

// Temat zmieniony

gleadrem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakoś jest różnica między szansą na naliczenie VATu biorąc przez wszechobecny "singapure post" a jakbym dopłacił do DHL?

Aukcja okej, ale jak patrzyłem, to są mniej więcej w tej cenie, ale np. z darmową wysyłką, albo kurier DHL zamiast 25$ jest 15$.

Wgl jestem jeszcze nie do końca zdecydowany co do telefonu, czy będzie to dobry wybór? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy do czego potrzebujesz telefonu - jak do wymagających gier to niezbyt dobry wybór, ale jak do zwykłego użytkowania, internetu etc. to jak najbardziej trafiony wybór. Sam mam i jestem bardzo zadowolony. Co do kupna, to nie lepiej dozbierać do ceny z ibuygou.com? Na Alie jest spora szansa na trafienie pobróby, a na ibuy praktycznie żadna. Na Twoim miejscu bym się nie bawił i nie żydził tych kilkunastu złotych, ale dozbierał i cieszył się na 100% oryginalnym telefonem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak za tą cenę to jest to super telefon, ja np jestem bardzo zadowolony korzystam z telefonu przeważnie do dzwonienia neta sms i od biedy jakieś programy, gry rzadko ale też działają bez problemu

na tej aukcji też jest oryginał bo bardzo dużo ludzi z telchina tam kupiło i byli zadowoleni http://www.aliexpress.com/item/Original ... 08239.html

nie wiem czy warto dopłacać do dhl już troche dupereli kupiłem z chin (zegarki, pokrowce , okulary itp) i przeważnie dochodzą paczki od 14-20 dni

co do podrób to nie powinieneś się tak martwić tylko nie można przeginać i kupować od ludzi z małą liczbą punktów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi bardziej w kierunku wydajności :)

A, jeszcze jedno... Jak to jest z zakupami na aliexpress pod względem walutowym? Bo mam na koncie w złotówkach, a zapłacić trzeba w USD. Mam Konto Pierwsze w PKO, ktoś się orientuje jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz zapłacić zwykłą kartą w PLN ale będziesz miał trochę niekorzystny kurs z banku, ja mam konto w alior sync (wszystko darmowe) w którym założyłem konto walutowe i do niego dostałem kartę by zapełnić tę kartę dolarami kupuje je na walutomat.pl jak to już masz zrobione to potem tylko po zakupie płacisz karta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chodzi mi bardziej w kierunku wydajności :)

A, jeszcze jedno... Jak to jest z zakupami na aliexpress pod względem walutowym? Bo mam na koncie w złotówkach, a zapłacić trzeba w USD. Mam Konto Pierwsze w PKO, ktoś się orientuje jak to wygląda?

tu masz wszystko o tanich i bezpiecznych płatnościach http://telchina.pl/jak-placic-na-aliexpress-t2154.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Trzeba sobie pomagać,
Jak zamawiam coś z allegro wolę zrobić resarch wśród znajomych, popatrzeć, czy nie warto dopłacić paru złociszy i kupić w stacjonarnym sklepie, lub ewentualnie kupić niekoniecznie najtańszą wersję z allegro.

A co do źródełka z aliexpres to gościu fajnie wysyłkę dhl obniżył z 450$ na 15$
Za te 450 to chyba rowerem dowozi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli po drugiej stronie oczekujesz chińczyka to nie dostaniesz odpowiedzi.

Wysłane z MI4 W

 

Czemu? ja wiele razy rozmawiałem i negocjowałem ceny czy szczegóły wysyłki i nigdy nie miałem problemów. Kwestia może włączonego kompa i nie odp., kilka osób nie odpisało ale znalazłem pewien fajny sklepik i tam zawsze wszystko hulało - spróbuj jeszcze raz może akurat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli po drugiej stronie oczekujesz chińczyka to nie dostaniesz odpowiedzi.

Wysłane z MI4 W

 

 

 

Nie. Ale po prostu jest trudniej.

 

???

Z resztą... nie ważne :)

 

Dziś dostałem odpowiedź. Po 5 dniach :) Oczywiście nie dostałem odpowiedzi na najważniejsze pytanie, czy etui pasuje do wersji WCDMA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie,

istotne pytanie. Czy ktoś odważył się dokonać zakupu na aliex, za pomocą karty kredytowej (podając numer i kod z tyłu karty). Chcę zamówić kilka pierdół i nie bardzo mi się opłaca, by tylko specjalnie po to zakładać jakąś kartę do płatności przez internet...

 

Tak więc czy płatność Mastercardem jest bezpieczna?

Edytowane przez t.bone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamowiłem na Aliexpress Asusa zenfon 5 u Goldwaya.Zapłaciłem za telefon karta prepaid kredytową Skrill.
Dostałem maila ze "Payment for Order no. 64169213506448 has been accepted."
Wiec mowie ok, czekam teraz na przetworzenie zamowienia.
Niestety ale dzisiaj dostałem takiego oto maila od Aliexpress:
Your Order No. 64169213506448 has been closed

Dear Marcin xxxxxxxxxxx,
Thank you for shopping on AliExpress AliExpress !

Unfortunately AliExpress was unable to process your payment due to security reasons. As a result, this order has been cancelled and payment was not accepted. Please note that some banks may hold onto payments for up to 7-30 working days before releasing the funds back into your account. If you have any questions, please get in touch with your issuing bank.

To avoid order cancellations in the future, please submit a claim to validate your payment information. You can follow the following steps: 

1. Sign in to AliExpress 
2. Go to My Orders and locate this order
3. Click View Details
4. Click Want to Claim
5.Submit the following documents:
5.1 A clear picture copy of your personal ID, passport or driver’s license. 
5.2 A clear picture copy of your card and bank statement (if you paid with a credit/debit card) or a copy of your recharge record (if you paid with your Alipay account).

Note: For security reasons, we advise you to conceal all but the last 4 digits of your card number. Please make sure that the card holder’s name, card issuing bank and the last four digits of the card number are clearly visible)

We will respond to your claim within 3-5 working days. Once your card/Alipay account information has been validated, you can place this order again.


Sincerely,
AliExpress.com 
2014.10.17 03:01

Troche mnie to zdziwiło bo jakies 3-4 tygodnie temu robiłem około 5-6 zamówien tez płacąc z tej samej karty i nie było problemów.Wszystkie zamówione rzezcy mam juz w domu.
Ma ktos jakis pomysł dlaczego?moze ktos miał taka sytuacje

Edytowane przez mpyro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzycie co mi się stało na aliexpress. Myślałem, że mają dobry system ochrony klienta, ale się myliłem. Zamówiłem w lipcu słuchawki do dzisiaj ich nie dostałem. Koleś dwa razy wydłużał termin dostarczenia przesyłki, bez mojej zgody. Otworzyłem pod koniec września spór, on go odrzucił, więc skierowałem sprawę do aliexpress. Aliexpress w ostateczności zakończyło spór bez zwrotu pieniędzy. Nie mam ani słuchawek, ani kasy. Przesłałem w sporze do aliexpress nawet screeny z trackingu, z których wynika wyraźnie, że nie dostałem paczki, w jednym z trackingów była nawet informacja, że status paczki wygasł, przyczyny: prawdopodobnie zaginięcie. Dla mnie to jest szok, więc uważajcie od kogo kupujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupiłem na Aliexpress klapkę do Note. Niestety okazała się tandetnym crapem. Dzisiaj odebrałem z poczty przesyłkę z Chin, z kolejną klapką (wytrwałość to podstawa ;) ).

Wewnątrz oczywiście tylna klapka do Redmi Note, nota bene zakupiona 6 października z opcją darmowej przesyłki pocztowej. I co? Jestem mile zaskoczony. Ta, którą dostałem dzisiaj jest po prostu świetna. Jakość materiałów (twardy, znakomitej jakości, nie wyginający się plastik, z zewnątrz szkło hartowane), jakość wykonania i spasowania (mowa o przyciskach, siateczce głośnika - wszystko idealne - nawet srebrna rameczka wokół otworu na diodę LED) powala na kolana (in plus rzecz jasna). W zestawie sprzedawca dorzucił mi dwie folie do Remi Note (w razie co mogę odsprzedać po taniości - kontakt na prv) i po dwie: zatyczki portu USB i gniazda słuchawkowego. I jeszcze liścik napisany... krzaczkami ;)

Sprzedawca ten:

 

http://www.aliexpress.com/snapshot/6272442055.html

 

Polecam bez dwóch zdań...

 

[EDYTA]

Klapka kosztowała mnie niespełna 30 PLN.... :)

Edytowane przez mrosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...