Skocz do zawartości

Czy mogę zainstalować MIUI Polska na smartfonie z Polskiej dystrybucji?


NicponPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Piszę o tym poraz drugi ponieważ mój post miał za mało treści dlatego przeniesiono mi go do kosza więc uzupełniłem trochę informacji.Przy okazji zorientowałem się że mam wersję SE (Kate).Kupiłem Redmi Note 3 jakiś czas temu.Nie chciałem się bawić w sprowadzanie z Chin więc kupiłem go(co prawda drożej) w X-komie.Myśle żeby zainstalować MIUI Polska na moim smartfonie ale czy instaluje się tak samo jak na chińskiej wersji i czy nie stracę gwarancji?Mam ją przedłużoną do 4 lat i nie chce jej stracić.
Bardzo proszę o odpowiedź.Jestem trochę "zielony" w tych sprawach.
Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NicponPL napisał:

Witam.Piszę o tym poraz drugi ponieważ mój post miał za mało treści dlatego przeniesiono mi go do kosza więc uzupełniłem trochę informacji.Przy okazji zorientowałem się że mam wersję SE (Kate).Kupiłem Redmi Note 3 jakiś czas temu.Nie chciałem się bawić w sprowadzanie z Chin więc kupiłem go(co prawda drożej) w X-komie.Myśle żeby zainstalować MIUI Polska na moim smartfonie ale czy instaluje się tak samo jak na chińskiej wersji i czy nie stracę gwarancji?Mam ją przedłużoną do 4 lat i nie chce jej stracić.
Bardzo proszę o odpowiedź.Jestem trochę "zielony" w tych sprawach.
Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://miuipolska.pl/oficjalna-gwarancja-a-miuipolska/&ved=0ahUKEwjdqqbe-8PRAhVBhiwKHeZvAu0QFggdMAA&usg=AFQjCNGLKjDTORBXas5v__mjZV2uV9KWkg tu masz o zwykłej gwarancji.

Z tą przedłużoną gwarancji to musisz pytać u źródła(xkom) albo doczytać w umowie bo mogą być jakieś chaczyki haczyki.

Choć większości wystarczy miflashem i tel jak fabryki lecz gdyby nie reagował na podłączenie do kompa to klapa.

mrosi:// to ja tu byłem i "orta" poprawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...