Skocz do zawartości

MIUI Nougat na Xiaomi Mi5S


raven18

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Szczerze powiem, jak dla mnie to wystarczy aby było jakieś wydanie które będzie pozbawione wad i na którym będzie wszystko śmiagało, jakoś nr androida to nie jest najważniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Miui.com :,, Due to Android 7.0 Adaptation process, the last Android 6.0 based Open Developer version 7.5.11 for Mi MIX / Mi Note 2 / Mi 5s / Mi 5s Plus is released today. Starting from 15th of May, the Closed Developer ROM Testing begins, we expected to take 3 weeks for bug fix and optimizations.'' Acid też o tym wspomniał.Czyli można powiedzieć że prawie żeśmy się doczekali..Ciekawe rom będzie oparty na wersji 7.0 czy wyższej np.7.1.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

dev Ma? co to znaczy? dev to developerska, a Ma?

Mogę liczyć na jakiś link skąd pobrać oficjalną wersję? Nie chcę żadnego CustomROMa, bo nie chcę rootować telefonu.

 

Cytat

 

How To Get The Update?

This is the developer version, and users can upgrade by clicking on “system update, ” and you will receive the Android 7.0 developer version with Android version upgrade and OTA push all in one package. After the successful upgrade, you can now enjoy the new experience brought by Android 7.0 (Nougat) (Note: There is no need to clear your data).

 

http://www.xiaomitoday.com/miui-android-7-0-developer-version-released/

U mnie nie znajduje żadnych aktualizacji systemowych. A  gdy kliknę z rozwijanego menu "pobierz aktualizację" to się jakaś pobiera i instaluje, ale nie ma nic nowego...

EDIT:
Chyba już znalazłem. http://en.miui.com/download-314.html

Jeśli nie chodzi o to to proszę mnie wyprowadzić z błędu. :)

Edytowane przez TukanF1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...