Skocz do zawartości

Instalacja China Dev na MI5


Jonaszrat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Na nowym MI5 próbowałem wgrać China Dev by odblokować bootloader. Przy ładowaniu najnowszego Chińskiego romu za pomocą MIflash stanęło na 9%, wyskoczył błąd "brak miejsca".
Przy następnej próbie system na telefonie nie chciał się uruchomić, pojawił się bootloop. Komputer widzi telefon, fastboot działa normalnie, co mogę dalej z tym zrobić?

comment_aiPglLIGUVjZCZ8ULk1ffZUOPZsYYHhX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Nezumi napisał:

Spróbuj przejść na jakikolwiek inny soft, upewnij się, że pobierasz właściwy, Pobierz aktualnego MiFlash (info o braku miejsca występowało na starym MiFlash).

podczas instalacji ROMu z http://en.miui.com/a-234.html dostałem błąd (0x80004005:Failed (remote:device is locked. Canot flash images))
Flash all zaznaczone, próbowałem na najnowszym MiFlash, MIpc suite. Nie da się również wejść w tryb edl mimo, że telefon komunikuje się przez fastboot z konsolą. Co mogę dalej z tym zrobić?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam mam podony problem zakup mi5 alliexpress  telefon miał chinska wersje próbowałem wgrac polski miui , bootloader odblokowany twrp wgrane ale przy instalacji xiaomi.eu_multi_MI5_7.4.20_v8-7.0 wyaliło błedy , teraz instaluję wd https://miuipolska.pl/instalacja-miuipolskaxiaomi-eu-multilang-dla-mi5/
ale trwa to jakoś długo czy tak ma być ?

screen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Addos

Po pierwsze to do tej wersji Xiaomi.eu dla MiFlash, jest inny MiFlash w instrukcji a po drugie po co instalować taki stary system jak trzeba następnie zainstalować nowsze.

To inaczej trzeba zrobić aby było szybciej i bez kombinacji takich jak próbujesz teraz zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...