Skocz do zawartości

Problem z MESSENGER w Redmi PRO


ernest8sz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć witajcie mam mały problem przyszedł mi dzisiaj Redmi Pro 3/32 posiadam rom MIU Global 8.0 wersja Stabilna 8.0.7.0(LXKCNMA) myślę też przejść na rom MIUPolska albo xiaomi.eu ale najpierw muszą mi odblokować bootloader więc muszę się jeszcze pomęczyć trochę z tym Stockowym romem i tak ogólnie wszystko ładnie pięknie działa jest język polski i prawie każda aplikacja działa jak należy tylko mam mały problem z aplikacja Messenger otóż gdy w nią wchodzę historia moich konwersacji cały czas się ładuje i nie dostaje powiadomień natomiast jeśli przejdę w inne zakładki wszystko w miarę działa da się normalnie napisać do kogoś lecz czasem też ładuje się zakładka kto jest aktywny załączam screany jak to mniej więcej wygląda i liczę na jakąś małą pomoc z waszej strony dziękuje ;) 

IMG_20170113_202411.jpg

IMG_20170113_202452.jpg

Screenshot_2017-01-13-20-23-12-611_com.facebook.orca.png

Screenshot_2017-01-13-20-26-05-966_com.facebook.orca.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi ze główna w ogóle nie chce się załadować cały czas kółko się kręci i nie mogę zobaczyć kto do mnie napisał bo też powiadomienia nie przychodzą dopiero na komputerze mogę sobie odczytać

sprawdziłem również że jeśli do kogoś napiszę i ta osoba mi odpisze to w ogóle się w telefonie to nie pojawia więc chyba moja ostateczność to przejść na któryś z europejskich rom-ów

Screenshot_2017-01-13-20-23-12-611_com.facebook.orca.png

Edytowane przez ernest8sz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...