Acid

MIUI 7.1.12

Recommended Posts

3 minuty temu, Redmi2 napisał:

Eee.. Moze zmienic tapete? Cos u Ciebie nie tak, bo na wszystkich tel jakie mam wszystko ok z tapeta na obu ekranach.

Zreszta nie widze aby ktos cos takiego zglaszal.

65fda855e31c8502ed31a9c47a39c30c.jpg

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Redmi2 korzystasz z wallpaper carusel?

@Redmi2

No to mam tak samo, ale chodzi mi o to że w opcjach mam zaznaczone "Pomiń ekran blokady" i pytanie jest takie czy nie da się zrobić tak by tapeta była wyraźna przy odblokowaniu wzoru?

Zawsze tak było że przy odblokowaniu tel. wzorem tapeta była niewyraźna, ponieważ na pierwszym planie jest wzór.Gdybyś miał tapetę z dodatkami białego , to jakbyś trafiał w te białe kropki ?

• Like 1

16 godzin temu, zimex napisał:

No niestety... Ja mam problem, który jest poruszany na oficjalnym (angielskim) forum miui. GPS nie łapie fixa jak jest podłączony do ładowarki QC3.0 w samochodzie... Nic nie pomaga... żaden rom tego nie zmienia... Z łapaniem fixa ogólnie mam różnie. Siedzę na 6.11.10 bo na tym nie mam żadnych problemów, poza powyższym...

Sprawdziłem to dziś (6.11.10) – u mnie problem nie występuje. Fix w parę sekund, jak zawsze. Ładowarka BliztWolf QC.3.0.

• Like 1

8 minut temu, Redmi2 napisał:

Tak.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

A mozesz pwiedziec jak zrobiles ze dzialaja inne tapety niz te dwie standardowe?

2 minuty temu, r4id napisał:

A mozesz pwiedziec jak zrobiles ze dzialaja inne tapety niz te dwie standardowe?

Jak masz pytanie bezpośrednio do użytkownika niezwiązane z tematem aktualizacji to pytaj na PW a  nie śmietnik tu robisz.

@tomekmarki linijka istnieje wystarczy zmienić na 1 

1 minutę temu, AdamKli napisał:

Jak masz pytanie bezpośrednio do użytkownika niezwiązane z tematem aktualizacji to pytaj na PW a  nie śmietnik tu robisz.

Sorka masz rację ale pomyślałem że może komuś się to jeszcze przyda :)

THX

1 minutę temu, AdamKli napisał:

Moze pomysl. Akurat problem z niedziałającym wallpaper carusel dotyczy nowy romów wiec nie wiem co sie pienisz

15 godzin temu, don_kamillo napisał:

Mam ten sam problem na Mi4s, tylko tam mam wersję 6.12.22 (nie ma nowszej). Stockowa aplikacja internetu nie chce nic pobrać. Na Chrome działa ok. Moduły w Xposed też nie chciały się pobrać.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Troche wstyd i glupio, ale pomoglo mi wyczyszczenie danych szukajki i internetu, a potem jak kolega @wtbn dobrze przypuszczal poprawilem uprawnienia i zezwolilem na to co trzeba i obie rzeczy w koncu smigaja poprawnie. A bylem przekonany, ze to wina romu... Zostaje mi przeprosic za wprowadenie w blad. ;)

• Like 2

1 godzinę temu, AdamKli napisał:

Miałeś włączone wifi, nie synchronizował Ci w tym czasie czegoś? Galeria, duże pliki(nagrania) ? 

Reboot zwrócił moje 65%. :)

4 godziny temu, JacekBB napisał:

mnie wkurza na nowo ustawianie Roota, DOdatków, Adaway i grzebanie w rootexplorer zeby mi5 śmigał na 150Mb/s po wifi.

Z ciekawości, co dokładnie zmieniasz z tym wifi? 

1 minutę temu, RegimeOfTerror napisał:

Z ciekawości, co dokładnie zmieniasz z tym wifi? 

Modify /system/etc/firmware/wlan/prima/WCNSS_qcom_cfg.ini with any root allowed editor by adding line

1. gChannelBondingMode24GHz=1

Zmieniam z 0 na 1 i wtedy Mi5 śmiga p0 150Mb/s . Jeszcze pliku nie edytowałem i mam 72mb/s.

• Like 1

A na Redmi 4 pro testował ktoś może? Są zmiany na lepsze w stosunku do 7.1.5?

Wysłane z mojego Redmi 4 Pro przy użyciu Tapatalka

Zainstalowałem dzisiaj i jak na razie wszystko ok
  • Like 1

A na Redmi 4 pro testował ktoś może? Są zmiany na lepsze w stosunku do 7.1.5?

Wysłane z mojego Redmi 4 Pro przy użyciu Tapatalka

Zainstalowałem dzisiaj i jak na razie wszystko ok
  • Like 1

Blokuje. Nie zauważyłem problemów z Adaway.

Od wczoraj walczę. Łącząc się po WiFi w Tapatalk mam reklamy które znikają po przełączaniu na dane mobilne. Tak samo w olx.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Najlepsza wersja Tapatalk beż wodotrysków to 4.9.5.

Pamiętać żeby się samo nie zaktualizowało do najnowszej z GP.

• Like 2

U mnie na dodatkach miui na danych mobilnych reklamy wycina. Tylko po WiFi na dwóch różnych telefonach nie ogarnia.

18 godzin temu, santos napisał:

Nezumi: stwierdzam tylko że od dłuższego czasu z aktualizacjami jest licho o tyle że nie są pozbawione błędów. Nie jestem- jak powiedzialem- wrogiem xiaomi czy miui, wręcz przeciwnie. I o dziwo ja nigdy ani na Mi3 na chyba trzech różnych romach ani obecnie na RP na 6.12.1 nie miałem żadnych z wyżej wymienionych ani żadnych innych bugów czy problemów. Niemniej nie ulega wątpliwości- i nie powiesz mi Nezumi że jest inaczej- że z przyczyn bliżej nieokreslonych wiele osób ma wiele różnych problemów. Co jeszcze dziwniejsze na tych samych modelach i tych samych ROMach jedni mają problemy a inni nie. 

Nigdzie nie pisałem, że jesteś wrogiem, baa, se bądź, ale piszesz o sprawach, które mnie osobiście nie dotknęły, a przy ilości Xiaomi, jakie posiadam, to jest niemożliwe po prostu, abym był aż takim farciarzem... Są problemy, które są potwierdzone przez na prawdę spore grono użytkowników (i nie mówię tylko o naszym forum, a o xiaomi.eu oraz en.miui, bo nasze forum jest jeszcze po prostu za małe) i o tym dyskutować nie mam zamiaru, są to są, trudno, w koncu to dev, ale często czytam tutaj, o jakichś tajemniczych problemach z budzikiem, z dzwonieniem, z sms'ami, z bateria i toną innych dziwnych spraw, które na moich 3(!) modelach Mi5 nie istnieją, więc też nie dziw się, że podchodzę do tego tematu tak... negatywnie?

• Like 1

Zrób zrzut ekranu (pociągnij 2x palcem w dół, naciśnij na 4-tą ikonkę Zrzut) i załącz to co Ci wyjdzie na ekranie pod post.

7 minut temu, Premeryt napisał:

Zrób zrzut ekranu (pociągnij 2x palcem w dół, naciśnij na 4-tą ikonkę Zrzut) i załącz to co Ci wyjdzie na ekranie pod post.

SS nie zadziała, gdy system jest wyłączony... Niby jak?

Panowie  czy macie tak jak ja problem z instalacja najnowszych dodatków ? Na Mi3 w twrp wszystko ładnie sie instaluje ale po uruchomieniu brak np klawiatury xperia .

Przed chwilą, vintage1981 napisał:

Panowie  czy macie tak jak ja problem z instalacja najnowszych dodatków ? Na Mi3 w twrp wszystko ładnie sie instaluje ale po uruchomieniu brak np klawiatury xperia .

Ja też tak mysłałem. Wejdz ustawienia/dodatkowe/jezyki/klik na obecna klawaitura i ponizej zobaczyszwybierz klawiaturę :)

• Like 1

55 minut temu, Nezumi napisał:

to jest niemożliwe po prostu, abym był aż takim farciarzem...

z Ciebie taki sam farciarz jak Redmi ;]...., ale też się do was zaliczę mam cztery aparaty i na żadnym problemów :)

15 minut temu, Dinar napisał:

z Ciebie taki sam farciarz jak Redmi ;]...., ale też się do was zaliczę mam cztery aparaty i na żadnym problemów :)

Ciekawe, że osoby, które mają kilka urządzeń Xiaomi lub używają ich sprzętu dłużej, nie mają problemów, a Ci którzy mają 1 telefon i to przez bardzo krótki czas, nagle tych problemów mają całą masę... Normalnie czarna magia!

• Like 2

2 minuty temu, Nezumi napisał:

Ciekawe, że osoby, które mają kilka urządzeń Xiaomi lub używają ich sprzętu dłużej, nie mają problemów, a Ci którzy mają 1 telefon i to przez bardzo krótki czas, nagle tych problemów mają całą masę... Normalnie czarna magia!

To jest jak w przysłowiu z baletnicą.

• Like 1

Nezumi, jesteś ironiczny i zamknięty na głosy innych. Ja mimo że mam z Tobą odmienne zdania to jak wczoraj pisałem xiaomi używam już ponad rok, obecnie mam już drugi model (Mi3 do dziś w użytku w domu i zero problemów). I ja również zaliczam się do tych "farciarzy" którym nic nie dzieje się z telefonami. Bugi i problemy o których wspominałem mnie nie dotyczą, są to jedynie zaslyszane tu przykłady. A moje zdanie (jakże odmienne od Twojego) jest po prostu wnioskiem nasuwajacym się po czytaniu wątków o updatach już któryś nawet nie tydzień a miesiąc z rzędu...

• Like 1

chce zmienić ten plik ini i przyspieszyć wifi ale nie mogę zapisać pliku bo urucbomiony. Mam Total Commander i root i.... stoję

Guest
This topic is now closed to further replies.