Jump to content

MIUI 7.1.12

Recommended Posts

• Replies 504
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie, a ponownie powtórzyłeś to co pisałeś wcześniej, że jest to wina użytkownika. Pytam więc gdzie? Zdarzyło mi się raz na HTC (z portowanym MIUI), zdarzyło mi się raz n

Nie, ale trzeba wiedzieć coś więcej niż "ah tym guziczkiem włączam?"... Ciekawostka, u mnie tych problemów nie ma, szok, niedowierzanie!  Budzik dzwoni codziennie od sierpnia (czyli odkąd mam Mi5), GP

Kompletna bzdura. Sugeruję nie czytać forum en.miui.com. Prócz dobrych poradników reszta to młotki. Wysłane z mojego MI 5

Posted Images

Przed chwilą, FromWP napisał:

Stary telefon prawdopodobnie ma b20.

Ma napewno ;) tylko gdzieś czytałem że B20 jest używany głównie tam gdzie jest problem z zasięgiem (wioski, przedmieścia, itp) a ja mieszkam w centrum 140 tysiecznego miasta. I to mnie trochę dziwi.

Przed chwilą, dafit87 napisał:

Ma napewno ;) tylko gdzieś czytałem że B20 jest używany głównie tam gdzie jest problem z zasięgiem (wioski, przedmieścia, itp) a ja mieszkam w centrum 140 tysiecznego miasta. I to mnie trochę dziwi.

Nieprawda, niby jest to pasmo głównie to wykorzystywania na terenach mniej zaludnionych, bo ma większy zasięg, ale jest również w dużych miastach (mniej stacji bazowych, mniejsza przepustowość). Play na przykład wykupił całą masę pozwoleń na b20 w dużych miastach.

6 minut temu, dafit87 napisał:

W miastach też bywają problemy z zasięgiem na wyższych częstotliwościach - spowodowane grubymi murami gęstej zabudowy. Problemy w budynkach głównie. Wtedy niższe częstotliwości mogą być wybawieniem. W teorii. Praktyka to już inna bajka.

Edited by latet
Właśnie też to podejrzewam ale mieszkam w mieście i z zasiegiem nigdy nie było problemu. Mało tego, wsadzam kartę do starego telefonu i tam normalnie LTE łapie.

Masz jeszcze Typ APN tam masz default,supl. Dobij spację po przecinku. Protokół ustaw na IPv 4.

¯\_(ツ)_/¯

59 minut temu, dafit87 napisał:

U mnie występuje dalej problem z zasięgiem. Jak mam jedną kartę SIM (mobile vikings-zasieg Play) to jest 4G, a gdy wsadzę druga z plusa to obie przechodzą na 3G. Z plusa do tej pory nie udało mi się złapać zasięgu LTE. Telefon mam skonfigurowany. Ustawienia są Ok, pod LTE. Co może być przyczyną? (Karty SIM są nowe, z obsługą LTE)

dafit87 Zamieniałeś je w szufladce?

Nie zmieniałem.

To zamień

Edited by nicram222
7 minut temu, nicram222 napisał:

dafit87 Zamieniałeś je w szufladce?

Nie zmieniałem.

To zamień

Zamieniłem...Bez poprawy.

12 minut temu, zimex napisał:

Masz jeszcze Typ APN tam masz default,supl. Dobij spację po przecinku. Protokół ustaw na IPv 4.

¯\_(ツ)_/¯

Zrobiłem...Bez poprawy.

39 minut temu, latet napisał:

W miastach też bywają problemy z zasięgiem na wyższych częstotliwościach - spowodowane grubymi murami gęstej zabudowy. Problemy w budynkach głównie. Wtedy niższe częstotliwości mogą być wybawieniem. W teorii. Praktyka to już inna bajka.

Testowane na mieście, w różnych miejscach.

Może faktycznie plus u mnie nadaje tylko w B20?

Przed chwilą, dafit87 napisał:

Zamieniłem...Bez poprawy.

Zrobiłem...Bez poprawy.

Testowane na mieście, w różnych miejscach.

Może faktycznie plus u mnie nadaje tylko w B20?

To jeszcze głupie pytanie... i przepraszam, ale muszę je zadać... Przestartowałeś telefon?

31 minut temu, zimex napisał:

To jeszcze głupie pytanie... i przepraszam, ale muszę je zadać... Przestartowałeś telefon?

Może i nie głupie pytanie ale restart był.

Teraz z Play mam zasięg 3G a z plusa 3G/h+/h. A jak mam sama kartę z playa to jest zasięg 4G.

Edited by dafit87
Poprawki
2 godziny temu, dafit87 napisał:

Może i nie głupie pytanie ale restart był.

Teraz z Play mam zasięg 3G a z plusa 3G/h+/h. A jak mam sama kartę z playa to jest zasięg 4G.

Nie czytałem wszystkiego ale zdaje się że ja mam ten sam problem o którym tutaj pisałem:

4 godziny temu, FromWP napisał:

Może brak pasma b20? Plus tego używa również w roamingu korzysta z nadajników Aero.

Na Mi4c mam przy Aero2 4G full zasięg. A druga karta SIM ORANGE. Oczywiście LTE fonkcjonuje tylko w slocie no 1.

Edited by Premeryt
uzupełnienie
Ciekawa historia, wiadomo jak się zakończyła?

Z tego co pamietam, nijak, samsung sie wypial, dali niby nowy, ale mial ten sam problem, wiec kontakt z samsungiem sie urwal...

Wysłane z mojego MI 5

10 minut temu, zielonyBB napisał:

Możesz trochę rozwinąć ? Co jest na plus ?

A jak z GPS ?

Wysłane z MI5

Chyba że mu ''wyzionął ducha '' :)

Ja aktualizuję co tydzień. Najbardziej mnie wkurza na nowo ustawianie Roota, DOdatków, Adaway i grzebanie w rootexplorer zeby mi5 śmigał na 150Mb/s po wifi.

Matko Bosko Częstochowsko. Co to do cholery jest? Pierwszy raz takie coś mam.

Screenshot_2017-01-14-10-22-09-714_com.miui.securitycenter.png

Telefon w spokoju sobie leżał. I w parę min z 100% zrobiło się 34%. WUT?

//edit

Reboot pomógł.

Edited by Pietr
1 godzinę temu, Pietr napisał:

Matko Bosko Częstochowsko. Co to do cholery jest? Pierwszy raz takie coś mam.

Screenshot_2017-01-14-10-22-09-714_com.miui.securitycenter.png

Telefon w spokoju sobie leżał. I w parę min z 100% zrobiło się 34%. WUT?

//edit

Reboot pomógł.

Miałeś włączone wifi, nie synchronizował Ci w tym czasie czegoś? Galeria, duże pliki(nagrania) ? 

6 minut temu, Janosik449 napisał:

Tapeta ekranu blokady od kilku wydań jest rozmazana, da się to jakoś zmienić?

Może korzystasz z niestandardowego lockscreena? Spotkałem się z takimi które mają opcję rozmycia tapety. 

3 godziny temu, JacekBB napisał:

Chyba że mu ''wyzionął ducha '' :)

Ja aktualizuję co tydzień. Najbardziej mnie wkurza na nowo ustawianie Roota, DOdatków, Adaway i grzebanie w rootexplorer zeby mi5 śmigał na 150Mb/s po wifi.

Ooo zaciekawiłeś mnie a co trzeba zrobić i jak żeby na MI5 wifi było takie szybkie?

Z góry dzięki za info.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...