Acid

MIUI 7.1.12

Recommended Posts

miałem trochę przerwy od aktualizacji, ale teraz się ciesze, że zainstalowałem, ponieważ w końcu jest KLAWIATURA XPERIA W PIONIE telefonu a nie qwerty!
Dzięki wielkie!!

Witam,

Pytanie 1. czy na waszych xiaomi tez nie działa odblokowanie przez bluetooth?

Pytanie 2. Czy możecie naprawić te funkcjonalność?

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

3 minuty temu, Nemook napisał:

Pytanie 1. czy na waszych xiaomi tez nie działa odblokowanie przez bluetooth?
Pytanie 2. Czy możecie naprawić te funkcjonalność?

Działa, ale tylko z mibandem. My nie możemy, to mogą tylko Chińczycy.

Działa, ale tylko z mibandem. My nie możemy, to mogą tylko Chińczycy.

Jaka c#ujnia :-(:-(:-(
A w takim razie czy mozna naprawic obsluge google smart lock? Podobno we wczesniejszej wersji dzialalo

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

19 minut temu, Nemook napisał:

A w takim razie czy mozna naprawic obsluge google smart lock? Podobno we wczesniejszej wersji dzialalo

Podobno, ale przestało. Nic poza czekaniem i wiarą, że to w przyszłych romach naprawią nie można zrobić.

robie wszystko wedlug poradnika twrp najnowsze aktualizacja na ten rom 6.11.10_v8-6.0.zip i mam dwie komendy na czerwono podczas instalacji przez twrp system startuje ale czy to bedzie mialo cos wspolnego ze sprawnością systemu w przyszlosci ? te komendy brzmia nastepujaca jedna po drugiej: E:unknown command [log]

1 godzinę temu, lindinho napisał:

Pany, to kiedy nowa aktualizacja? Bo już Wam się w tym wątku problemy kończą, czas ponarzekać na nową 

Jeśli masz na myśli kolejną po 7.1.12 to jest już od 2,5 tygodnia :D

21 godzin temu, RegimeOfTerror napisał:

Nie, nic się nie będzie działo. Przyzwyczaj się do nich.

Dzięki za odpowiedź trochę mnie to zmartwiło miałem kiedyś podobny problem z samsung galaxy s4 lte+ i9506 jak zmieniałem na nieoficjalny rom resurrection remix to miałem identyczny problem ale po aktualizacji twrp do nowszych wersji problem zniknął także może i tutaj w przyszłości będzie podobnie

Podczas dodawania wiecej niz jednego zdjęcia do smsa poprzednie zdjęcie jest zastępowane aktualnie dodawanym. W efekcie zamiast w mmsie wysyłanych 2 zdjęć jest jedno. Też tak macie? Dlaczego? Czy to błąd oprogramowania czy coś innego? 

Dotyczy Redmi 4 PRO

Edited by Nemook

7 minut temu, Nemook napisał:

Podczas dodawania wiecej niz jednego zdjęcia do smsa poprzednie zdjęcie jest zastępowane aktualnie dodawanym. W efekcie zamiast w mmsie wysyłanych 2 zdjęć jest jedno. Też tak macie? Dlaczego? Czy to błąd oprogramowania czy coś innego? 

Dotyczy Redmi 4 PRO

MMS jest mały, jedno zdjęcie i tak jest mocno zmniejszone i skompresowane, widocznie MIUI uznało, że niższej jakości nie przepuści i musisz wysłać 2 oddzielne.

1 minutę temu, Numb napisał:

MMS jest mały, jedno zdjęcie i tak jest mocno zmniejszone i skompresowane, widocznie MIUI uznało, że niższej jakości nie przepuści i musisz wysłać 2 oddzielne.

Hm, dziwne. W poprzednich fonach mozna bylo wpakowac kilka zdjec, a sama apka dzieliła to na 2 lub 3 mmsy ... a tak dodajesz zdjecia myslac ze sa wszystkie a wysyla sie jedno... ostatnie... troche z *upy

Dnia 16.01.2017 o 18:22, slimdick napisał:

W tym subforum themes znajdź sobie motyw albo samą czcionkę w formacie .mtz, dodaj w motywach w opcji "wczytaj motyw".

Dzieki

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.