Jump to content

Lampa błyskowa przestała działać.

Predator00
 Share

Recommended Posts

Witam, 

dzisiaj kiedy chciałem włączyć latarkę to włączyła się na chwilę i zgasła. Kiedy włączam ją  ponownie to nie che się w ogóle włączyć, albo leciutko mrugnie i się wyłącza. I teraz nie wiem czy rozkręcić telefon i sprawdzić wszystkie taśmy itd.  Czy może pisać do sprzedawcy. 

Dodam jeszcze, że telefon nie upadł i nie został zalany. Od samego początku latarka jakoś mrugała, ale nie przeszkadzało mi to zbytnio. 

Edited by Predator00

7 godzin temu, Predator00 napisał:

ie wiem czy rozkręcić telefon i sprawdzić wszystkie taśmy itd.  Czy może pisać do sprzedawcy.

Jak masz gwarancje to nie rozkrecaj bo mozesz ja w latwy sposob stracic, pisz do sprzedawcy.

7 godzin temu, Predator00 napisał:

Od samego początku latarka jakoś mrugała, ale nie przeszkadzało mi to zbytnio. 

Zmieniales soft na en.miui lub xiaomi.eu po otrzymaniu telefonu?

• Like 1

14 minut temu, Predator00 napisał:

Dzięki za pomoc, ale tak jak mrugała tak nadal mruga, ale to chyba nie przeszkadza. 

Jesli nadal mruga to cos sprzetowo moze byc. Jesli masz jeszcze gwarancje (bo nie pamietam czy pisales) to odsylaj ;]

• Like 1

1 godzinę temu, kamillm napisał:

Jesli nadal mruga to cos sprzetowo moze byc. Jesli masz jeszcze gwarancje (bo nie pamietam czy pisales) to odsylaj ;]

Narazie zostawię tak jak jest, jak całkowicie przestanie działać to odeślę. Dziękuję bardzo, rozwiązany 

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...