Skocz do zawartości

Problem z tacką SIM


Bastian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam w telefonie dwie karty Sim. Dziś chciałem jedną wyciągnąć i pojawia się problem z wyciągnięciem tej tacki. Wkładam igłę, wysuwa się tacka normalnie i pociągając blokuje się i nie idzie jej do końca wyciągnąć. Myślę że to może być problem z docinaną kartą. Ktoś ma jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem ? :( Nie chcę za bardzo na siłę ciągnąć bo się boję że coś się stanie. Proszę o pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tą kartę docinałem z dobre 4 lata temu. Xiaomi mam od jakiegoś miesiąca i pierwszy raz chciałem wyciągnąć z tego telefonu tą kartę. Tylko domyślam się może ona się tam gdzieś zaklinowała ale nie jestem pewny czy to wina tej karty 

Edytowane przez Bastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dodatkowo próbowałem na prawo i lewo tą tacką ruszać i z góry na dół i nic. Nie wiem czy dalej próbować na siłę czy nie 

Przy okazji się spytam jak wygląda serwis Xiaomi w Polsce ? Ile się czeka na telefon ? Ktoś już wysyłał ten model do serwisu ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Bastian napisał:

Tak, dodatkowo próbowałem na prawo i lewo tą tacką ruszać i z góry na dół i nic. Nie wiem czy dalej próbować na siłę czy nie 

Przy okazji się spytam jak wygląda serwis Xiaomi w Polsce ? Ile się czeka na telefon ? Ktoś już wysyłał ten model do serwisu ? :) 

Z serwisem to zależy czy na gwarancjie czy nie

A gwarancja to zależy gdzie kupiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...