Jump to content

Brick,tylko fast boot,bez recovery


Piotr13421
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry...chciałem zainstalować mui polska niestety zbrickowałem telefon.Odpala się tylko do fast boot ew zatrzymuje na logu mi ,nie ma możliwości przejścia do recovery

wszystkie opcje w telefonie w stylu adb usb i oem zaznaczone

W jaki sposób mogę go naprawić ? syf mui 

Link to comment
Share on other sites

próbuje przy włączonym tak zrobić ale nic to nie daje,a na najnowszym flash mui wyskakuje określone rzutowanie jest nieprawidłowe..

Jak próbowałem ręcznie zainstalować sterownik przez komendy to nie chce mi przejść i pisze device not found :|

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pomocy, mam bricka, chciałem wgrać oficjalnego GLOBALa, ale coś poszlo nie tak, w sumie to nie wiem co zrobiłem.. Telefon przechodzi tylko do FASTBOOT mode, BL zablokowany.. Jak przytrzymam po prostu power albo power + volume up to pojawia się logo MI i zaraz znika ekran jest czarny, jak podepnę do komputera, komputer wykrywa wtedy telefon jako Qualcomm HS-USB Diagnostics 900E (COM7), MiFlash nie wykrywa telefonu (w fastboot wykrywa sie nie da się wgrać wyskakuje błąd).. Da się coś zrobić? W serwisie sobie poradzą?

Pomocy, mam bricka, chciałem wgrać oficjalnego GLOBALa, ale coś poszlo nie tak, w sumie to nie wiem co zrobiłem.. Telefon przechodzi tylko do FASTBOOT mode, BL zablokowany.. Jak przytrzymam po prostu power albo power + volume up to pojawia się logo MI i zaraz znika ekran jest czarny, jak podepnę do komputera, komputer wykrywa wtedy telefon jako Qualcomm HS-USB Diagnostics 900E (COM7), MiFlash nie wykrywa telefonu (w fastboot wykrywa sie nie da się wgrać wyskakuje błąd)..

Da się coś zrobić? W serwisie sobie poradzą? Ja już nie mam do tego siły :( 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...