Skocz do zawartości

Zablokowany telefon przez konto MI


mast0505

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, matikk95 napisał:

w tej chwili nie mam pojęcia czy jest zablokowany czy nie.

Cos tu jest nie tak. Jakby poprzedni właściciel wylogował go z konta Mi, to nie pytał by o hasło. Może próbował ale mu się nie udało. Jak nie wylogował. To MiFlash nie pomoże. Jedynie podanie prawidłowego hasła, albo reset, odzyskanie hasła. Resetu bez maila, czy nr telefonu na które było zarejestrowane konto nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Panowie mam prośbę potrzebuje pomocy ponieważ mam zablokowany telefon redmi 4 kupiłem telefon na znanym portalu aukcyjnym miał być odblokowany a okazuje sie ze niby gość go nie używał leżał w szufladzie i miał być sprawny. Jak twierdzi to jego telefon ale nie potrafi i nie pomoże odblokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...


Witam.
Również dołączam się do prośby o pomoc.
Otóż mam  podobny problem co internauci powyżej. Mam zablokowany telefon Xiaomi Redmi 9 global. Wyjaśnię po kolei co się stało. Braciszek dostał w spadku telefon z kartą SIM. Kartę wyrzucił. Ja chcąc pomóc postanowiłem zresetować telefon do ustawień fabrycznych i tu nastąpił problem. Nie wiedziałem że na telefonie jest konto XIAOMI MI i że w ten sposób telefon jest przyporządkowany do konta i poprzedniego numeru telefonu.
I teraz tak. Nie mam dostępu do starego numeru telefonu ani danych logowania do konta MI ani do emaila przyporządkowanego do konta.
I ciągle wyskakuje informacja że telefon jest zablokowany.

 1643965739735.thumb.jpg.af7e726847c5342b841bcae838c3db81.jpg
Próbowałem odblokować metodą kombinacji klawiszy i metoda podłączania do komputera i nic to nie dało.
Przeczytałem powyższą dyskusję i pomyślałem że wgram innego ROMa i ten może usunie tą blokadę. Nie znam się na tym. Może mi ktoś pomorze, podpowie coś.  Nie wiem jak się flashuje. Nie wiem skąd pobrać takiego ROMa i jak go dobrać do telefonu. Może ktoś podeślę jakiś tutorial. Znalazłem jakiś tutorial, nie wiem czy się nadaje.
https://m.youtube.com/watch?v=Wl_ibyhxrhs
Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

a u kolegi był inny problem , nic robił na smartfonie Xiaomi Redmi Note 5 , używał go normalnie , pojechał jedynie do Niemczech do pracy ale nosił smartfon przy sobie,nikomu nie dawał , nie ściągał nic na smartfona , sam nie rozumie,dlaczego mu zablokowalo konto , mówił mi jedynie,że coś była aktualizacja systemu android chyba , po tym uruchamia smartfon i ba , wyskakuje samo logo MI mi.com i koniec , nie idzie go uruchomić ,dziwna sprawa z zablokowaniem konta, chyba,że ktoś przejał kontrole nad smartfonem , włamał się i narobił bałaganu bez zgody posiadacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...