Jump to content

Oryginalne plecki od Xiaomi - opinie


PanPreza

Recommended Posts

Witam.

Mój post jest opinią i przestrogą dla nowych użyszkodników mi5plusa. Po 2 miesiącach mam drobne rysy, a w zasadzie kropki na obudowie z tyłu. Fajne to coś jest, bo pewniejszy w tym chwyt, ale obudowę na dłuższą metę zniszczy.

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie telefon jest dosyć delikatny z tego co zauważyłem. Kropki pewnie powstały od czegoś co weszło między etui, a telefon. Ja swój nosiłem w etui ze względu na blaszkę do uchwytu magnetycznego, następnie ściągnąłem etui na parę dni i zrobiły mi się dwie rysy na tylnej obudowie (jedna na 1 cm, druga na 3-4 cm). Telefon co najwyżej mógł leżeć na biurku lub być po nim lekko przesunięty. Niestety coś tam było i zarysowało tył.

Możliwe ze te zarysowania to tylko kwestia lakieru bezbarwnego i wystarczyłoby to przepolerować. Co nie zmienia faktu, że wytrzymałość telefonu na zarysowania jest słaba. 

Link to comment
Share on other sites

Ja noszę ponad 2 miesiące bez etui i folii i na razie rys żadnych się nie dorobiłem. Chociaż dość uważam na niego, zresztą jak na każdy poprzedni telefon, i np. po stole/biurku bym nim nie przejechał, jak odkładam to potem podnoszę. Najbardziej się obawiałem ekranu przez brak Gorilla, ale na szczęście póki co jest ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...