Skocz do zawartości

Problem z SMS - ucina wiadomości


michciu94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Informacje o telefonie:

Xiaomi Redmi 3, MIUI Global 8.1 Stabilna 8.1.3.0 (LAIMIDI)

Problem wygląda następująco: kiedy ktoś wysyła do mnie SMS to zdarza się (dość często), że przychodzi tylko ostatnie pare znaków wiadomości - po ponownym wysłaniu wiadomości również przychodzi ucięta i muszę prosić o napisanie wiadomości w inny sposób bo inaczej ją utnie - jest to bardzo irytujące. Wcześniej miałem taki problem ale gdy ja wysyłałem - osoba dostawała uciętą wiadomość albo kompletnie innego starego SMS'a, ale ostatnio to się nie zdarzało, lecz wróciło z drugiej strony :).

System jest dość świeży - miałem wgraną wersje testową global, ale zmieniłem na global MIUI7, a potem zaktualizowałem do 8 - na każdej zauważyłem podobny problem z SMS.

Co można na to poradzić? W ustawieniach nie widzę co mogłoby na to wpływać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit. Wgrałem najnowsze miuipolska na świeżo (wipe cache, delvik, data), wylogowałem się z chmury Xiaomi i nadal SMS który ścinał przychodzi ścięty, próbowałem też z kartą innego operatora w drugim slocie SIM - przychodził ale bez polskich ogonków.

Wgrałem aplikacje EvolveSMS i dochodzą całe z ogonkami ale jak ktoś do mnie wysle cos jako pierwszy to nie dochodzi xD cyrk na kółakch. To nie jest rozwiazanie. 

Edytowane przez michciu94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...