Jump to content

Wybudzanie ekranu blokady Redmi Note 3 PRO KATE


saszka

Recommended Posts

Witajcie, mam problem z moim telefonem XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO wersja. 152 mm (KATE)

Chciałem sobie ustawić, żeby przy zablokowanym ekranie po nadejściu sms czy wiadomości w messengerze (czy jakimkolwiek powiadomieniu) ekran na kilka sekund się wybudzał. 

SMS. Blokada_Ink_LIcenurza.jpg

Jeżeli dostaje sms, to ładnie się wyświetla adresat a treść jest zablokowana niewidoczna. (Jak wyżej). Podobnie sprawa ma się np z gmail.

Jeżeli chodzi o inne aplikacje (whatsapp, messenger) to przy takich samych ustawieniach jak "sms" ekran wcale się nie wybudza. Powiadomienie jest widoczne dopiero przy odblokowaniu urządzenia, na pasku. 

49adea6c66a97234med.jpg

Ustawienia są następujące: 

31275a60c9fb6e8emed.png

Z kolei jak włącze np w tej aplikacji powiadomienia ekranu blokady to sprawa ma się następująco: (ekran się wybudza, ale jest widoczna treść)

2ea88467b447b238med.jpg

Chciałbym uzyskać efekt jak przy sms. Mianowicie nadawca może być, ale treść żeby była nie widoczna no i ekran się wybudzał (chociaż wolałbym żeby i tego nie było widać a samo "otrzymałeś wiadomość" lub cos podobnego) .

Ogólne ustawienia są następujące:

78075c72592f96b7med.jpg

Powiadomienia w ustawieniach aplikacji są powłączane.

Macie jakiś pomysł może jak to rozwiązać? Z tego co pamiętam to przed ostatnią aktualizacją wszystko działało pomyślnie. Powiadomienia wyskakiwały z zablokowaną treścią. Ale tego do końca nie jestem pewien.

Pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...