Skocz do zawartości

Blokada aplikacji fingerprintem, ale bez blokady ekranu


Szyszonek

Rekomendowane odpowiedzi

W moim fabrycznym śmieciowym ROMie 8.0.5.0.0 stable miałem możliwość ustawienia blokady czytnikiem palca (+ wzór) dla wejścia do aplikacji, ale nie miałem takowej blokady na ekranie blokady (czyli odblokowywałem przez przeciągnięcie palcem po ekranie, bez zabezpieczenia). Po wgraniu xiaomi.eu z MIUIPolska beta 7.1.5, jeśli chcę korzystać z fingerprinta, to musi być włączone zabezpieczenie ekranu blokady... Da się to jakoś obejść i ekran blokady mieć bez zabezpieczenia, a zabezpieczenie fingerprintem (+ wzór) tylko do aplikacji?

Ewentualnie pytanie do użytkownikow tego ROMu, czy przejscie na xiaomi.eu w wersji stabilnej 8.1 coś by w tej kwestii zmieniło?

Edytowane przez Szyszonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fredek7 napisał:

Ustawienia / Blokada i hasła / Hasło 

Wpisz swoje hasło następnie masz opcje

- Wyłącz zabezpieczenia

- Ekran blokady 

Następnie Ustawienia / Blokada dostępu 

Ustawienia / blokada i hasla / haslo blokady

Tu jak wejde, po utworzeniu hasla mam takie cos jak na zdjeciu. Jesli wejde w Wylacz zabezpieczenia, to wylacza Haslo blokady i nie dziala w ogole fingerprint. Nie mam tam zadnego podmenu, z mozliwoscia odznaczenia Ekranu blokady.

Ustawienia / Blokada dostepu

To wiadomo, ale blokada czytnikiem palca dziala tylko przy wlaczonym hasle blokady ekranu, ktorej nie chce...

Mam xiaomi.eu 7.1.5 rozwojowa wersja z MIUIPolska sciagniete, moze to kwestia tej aktulizacji? Na czym ty dzialasz, ze masz ta opcje? Ja na Global Stable 8.0.5.0.0 mialem ta opcje, ale po sflashowaniu znikla...

Screenshot_2017-01-10-11-23-28-955_com.android.settings.png

Edytowane przez Szyszonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...