Skocz do zawartości

kaffa

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post na tym forum, więc witam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poszukuję baterii do Redmi 4 Prime. Chciałbym mieć jedną w razie czego, na wypadek gdyby poprzednia spuchła, jak w moim poprzednim Nexusie. No i same dostanie się do baterii do trudnych nie należy z tego co widziałem na jutubach. Szukałem na Ali, jednak znalazłem same pokrywy od baterii. Ktoś może był w podobnej sytuacji i znalazł czego szukał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kaffa napisał:

To mój pierwszy post na tym forum, więc witam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poszukuję baterii do Redmi 4 Prime. Chciałbym mieć jedną w razie czego, na wypadek gdyby poprzednia spuchła, jak w moim poprzednim Nexusie. No i same dostanie się do baterii do trudnych nie należy z tego co widziałem na jutubach. Szukałem na Ali, jednak znalazłem same pokrywy od baterii. Ktoś może był w podobnej sytuacji i znalazł czego szukał?

Żartujesz? Chcesz kupować baterię do nowego telefonu, tak "na wszelki wypadek"...? To może podam Ci numer mojego konta. Jeśli masz nadmiar kasy, to przelej tę kwotę. Ja ją zagospodaruję... ;)

A poważnie. Masz telefon na gwarancji?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrosi nie wiem co dziwnego widzisz w kupnie zapasowej baterii. :-) Długo użytkuję telefony, a gdy bateria ulegnie sporemu pogorszenu to po prostu ją wymieniam. Telefon mam od Goldwaya. Jestem zadowolony, bo kupiłem telefon taniej, jednak o gwarancji różnie piszą, no i średnio mi się widzi pozbycie telefonu na miesiąc. Wolałbym to zrobić samemu- w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kaffa napisał:

@mrosi nie wiem co dziwnego widzisz w kupnie zapasowej baterii. :-) Długo użytkuję telefony, a gdy bateria ulegnie sporemu pogorszenu to po prostu ją wymieniam. Telefon mam od Goldwaya. Jestem zadowolony, bo kupiłem telefon taniej, jednak o gwarancji różnie piszą, no i średnio mi się widzi pozbycie telefonu na miesiąc. Wolałbym to zrobić samemu- w domu.

W takim razie, jeśli bateria spuchnie, to masz gwarancję na telefon. Po co kombinować jak koń pod górę...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...