Jump to content

kaffa
 Share

Recommended Posts

To mój pierwszy post na tym forum, więc witam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poszukuję baterii do Redmi 4 Prime. Chciałbym mieć jedną w razie czego, na wypadek gdyby poprzednia spuchła, jak w moim poprzednim Nexusie. No i same dostanie się do baterii do trudnych nie należy z tego co widziałem na jutubach. Szukałem na Ali, jednak znalazłem same pokrywy od baterii. Ktoś może był w podobnej sytuacji i znalazł czego szukał?

11 godzin temu, kaffa napisał:

To mój pierwszy post na tym forum, więc witam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poszukuję baterii do Redmi 4 Prime. Chciałbym mieć jedną w razie czego, na wypadek gdyby poprzednia spuchła, jak w moim poprzednim Nexusie. No i same dostanie się do baterii do trudnych nie należy z tego co widziałem na jutubach. Szukałem na Ali, jednak znalazłem same pokrywy od baterii. Ktoś może był w podobnej sytuacji i znalazł czego szukał?

Żartujesz? Chcesz kupować baterię do nowego telefonu, tak "na wszelki wypadek"...? To może podam Ci numer mojego konta. Jeśli masz nadmiar kasy, to przelej tę kwotę. Ja ją zagospodaruję... ;)

A poważnie. Masz telefon na gwarancji?

• Like 2

@mrosi nie wiem co dziwnego widzisz w kupnie zapasowej baterii. :-) Długo użytkuję telefony, a gdy bateria ulegnie sporemu pogorszenu to po prostu ją wymieniam. Telefon mam od Goldwaya. Jestem zadowolony, bo kupiłem telefon taniej, jednak o gwarancji różnie piszą, no i średnio mi się widzi pozbycie telefonu na miesiąc. Wolałbym to zrobić samemu- w domu.

4 minuty temu, kaffa napisał:

@mrosi nie wiem co dziwnego widzisz w kupnie zapasowej baterii. :-) Długo użytkuję telefony, a gdy bateria ulegnie sporemu pogorszenu to po prostu ją wymieniam. Telefon mam od Goldwaya. Jestem zadowolony, bo kupiłem telefon taniej, jednak o gwarancji różnie piszą, no i średnio mi się widzi pozbycie telefonu na miesiąc. Wolałbym to zrobić samemu- w domu.

W takim razie, jeśli bateria spuchnie, to masz gwarancję na telefon. Po co kombinować jak koń pod górę...?

• 3 months later...
  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...