Skocz do zawartości

Redmi 4 pro zablokowane


mast0505

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, udało mi się zablokować Redmi 4 pro, przed zmianą oprogramowania nie usunąłem konta świeżo założonego na telefonie, wgrałem nową wersie Miui.eu i ku mojemu zdziwieniu telefon podczas włączenia zażądał  hasła do powiązanego wcześniej konta, hasła nie pamiętam bo przyszło smsem wygenerowane, numeru konta Mi nie zapisałem, a przy próbie odzyskiwania hasła wpisuje powiązany numer telefonu do konta, dostaje informację że kod potwierdzający jest wysyłany na adres @ tylko nie taki jak podałem podczas zakładania konta, tylko zupełnie inny. Próbowałem odzyskać hasło przez weryfikacje ręczną ale za każdym razem mój wniosek jest z automatu odrzucany. Zdaje sobie sprawę ze to wszystko mam na własne życzenie i z mojej głupoty ale to już wiem. Teraz mam pytanie co mogę zrobić dalej z tym fantem?> Kupić nowa płyta główna? Pisać inaczej do chińczyków? Jak tak to gdzie?  Czy z czwartego pietra wyrzucić tel przez okno i zamówić nowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak by sie znalazł taki as drugi jak ja to podaje co trzeba zrobić aby odblokować telefon. Trzeba napisać maila z prośbą o odblokowanie na adres [email protected]  Trzeba podać tam kod który pokazuje się podczas wpisywania hasła na dole, dowód zakupu i numer IMEI telefonu. Pisać należy krótko i prostym max angielskim. Jak mi chinczyk odpisał po angielsku to ani translator, ani tłumaczka nie potrafiła powiedzieć o co chodzi. Ale na szczęście telefon się odblokował i już normalnie można z niego korzystać. 

Wielkie podziękowanie dla Pana  Bartłomieja Feltmana z MiCenter Wrocław za bezinteresowną pomoc w problemie.

Edytowane przez mast0505
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, mast0505 napisał:

Witam, jak by sie znalazł taki as drugi jak ja to podaje co trzeba zrobić aby odblokować telefon. Trzeba napisać maila z prośbą o odblokowanie na adres [email protected]  Trzeba podać tam kod który pokazuje się podczas wpisywania hasła na dole, dowód zakupu i numer IMEI telefonu. Pisać należy krótko i prostym max angielskim. Jak mi chinczyk odpisał po angielsku to ani translator, ani tłumaczka nie potrafiła powiedzieć o co chodzi. Ale na szczęście telefon się odblokował i już normalnie można z niego korzystać. 

Wielkie podziękowanie dla Pana  Bartłomieja Feltmana z MiCenter Wrocław za bezinteresowną pomoc w problemie.

No to najważniejsze, że wszystko się dobrze dla Ciebie skończyło :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, majdan12 napisał:

Bardzo dobra informacja,że można odblokować telefon.

Można by umieścić informacje na forum w odpowiednim dziale że jest taka możliwość na odblokowanie.

Podpowiedz jak i gdzie to mogę napisać bo na razie jestem tylko biorcą informacji, a może teraz komuś pomogę ja dla odmiany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...