Skocz do zawartości

Dziwne znikanie pamięci RAM


exe

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy kupiłem Redmi  3 Pro obserwuje dziwną zależność ilości RAM po zakończeniu ładowania.Teraz na przykład w czasie długiego weekendu telefon w czwartek naładowany na 100% miał 2GB wolnej RAM a dziś 1,5GB. Mam ikonę na pulpicie do czyszczenia  ale dziennie te kilkaset MB przybywa.Internet wyłączony przez 90% tych dni, co tam się tak panoszy w pamięci i dlaczego po ładowaniu znika 500MB i więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale że nie 500M, mam Redmi 3 bez PRO, tam pamięć ram jakby lepiej była gospodarowania śmiem twierdzić. Albo to tylko moje wrażenie.

Używa go dziewczyna, nie zaśmieciła go "Pokemonami" i tego typu badziewiem, i jakoś cały czas ma powyżej 1Gb pamięci wolnej, z 2Gb pamięci.

Kwestia jak używasz telefonu i co na nim instalowałeś.

Edytowane przez Mariusz21_21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, exe napisał:

Od kiedy kupiłem Redmi  3 Pro obserwuje dziwną zależność ilości RAM po zakończeniu ładowania.Teraz na przykład w czasie długiego weekendu telefon w czwartek naładowany na 100% miał 2GB wolnej RAM a dziś 1,5GB. Mam ikonę na pulpicie do czyszczenia  ale dziennie te kilkaset MB przybywa.Internet wyłączony przez 90% tych dni, co tam się tak panoszy w pamięci i dlaczego po ładowaniu znika 500MB i więcej.

Stare przysłowie pszczół mówi: "Im więcej wolnej pamięci RAM, tym mniejsze ma to znaczenie".

W wolnym tłumaczeniu, w Androidzie wolna pamięć RAM, to zmarnowana pamięć RAM. Dopóki na liczniku nie zobaczysz "0", nie ma czym się niepokoić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...