Jump to content

Problem z odtwarzaniem muzyki w formacie flac


Recommended Posts

Witam serdecznie, zgrałem niedawno muzykę w formacie flac, ale gdy szukam jej zarówno w aplikacji systemowej, jak i pobranych ze sklepu innych (próbowałem aimp, poweramp, vlc, foobar) owych plików mi nie wykrywa wcale. Szukałem rozwiązań w ustawieniach i w internetach, ale wygląda na to, że nikt takiego problemu nie miał. Jeśli ktoś wie co jest przyczyną proszę o pomoc :)

Link to post
Share on other sites

A próbowałeś ją znaleźć w menadżerze plików? Może R3 / Pro nie obsługuje tego formatu. Ewentualnie możesz wybrać w ustawieniach muzyki foldery w których ma wyszukiwać piosenki, oraz wyłączyć ukrywanie małych i krótkich plików audio, chociaż wątpię, żeby flac był zbyt mały. W menadżerze plików możesz jeszcze "odświeżyć dane" wykonując pociągnięcie z góry na dół. Osobiście polecam odtwarzacz muzyki Sony (można znaleźć na en.miui.com), jak dla mnie jest lepszy, a do tego jako equalizer pokazuje się Snapdragon Audio+ i dzięki temu piosenki brzmią po prostu nieziemsko (sprawdzone w Redmi 3, w 3s nie działa).

Link to post
Share on other sites

Redmi 3 obsługuje flac, osobiście wszystkie utwory mam w tym formacie. Aczkolwiek ja odtwarzam przez Black Player(darmowy na sklepie Play).
Masz muzykę na pamięci telefonu czy na karcie?

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
8 minut temu, krzysiek1800 napisał:

Mam redmi 3 pro. Przeszukałem pliki i dziwna sprawa - niektóre pliki wykrywa normalnie, inne wykrywa, ale nic nie ważą i nie można ich odtworzyć, innych dalej nawet nie wykrywa nawet w plikach.

Jesteś pewien, że przekopiowałeś poprawnie pliki do telefonu? W trakcie kopiowania plików innych niż mp3 system pyta czy ma je konwertować, czy nie. Wówczas wybiera się opcję "Nie, tylko kopiuj". Może tu jest pies pogrzebany. Spróbuj na nowo wrzucić pliki do telefonu.

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, krzysiek1800 napisał:

Udało się rozwiązać sprawę, okazało się, że musiałem wcześniej przy kopiowaniu zaznaczyć "nie" przy komunikacie, czy kopiować dalej, mimo, że pliki mogą nie być wykrywalne :D Całe życie w błędzie. Dzięki za podpowiedź z ponownym kopiowaniem!

Chciałbym napisać "a nie mówiłem"? Nie napiszę jednak tego... ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...