Skocz do zawartości

Problem z odtwarzaniem muzyki w formacie flac


krzysiek1800

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, zgrałem niedawno muzykę w formacie flac, ale gdy szukam jej zarówno w aplikacji systemowej, jak i pobranych ze sklepu innych (próbowałem aimp, poweramp, vlc, foobar) owych plików mi nie wykrywa wcale. Szukałem rozwiązań w ustawieniach i w internetach, ale wygląda na to, że nikt takiego problemu nie miał. Jeśli ktoś wie co jest przyczyną proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś ją znaleźć w menadżerze plików? Może R3 / Pro nie obsługuje tego formatu. Ewentualnie możesz wybrać w ustawieniach muzyki foldery w których ma wyszukiwać piosenki, oraz wyłączyć ukrywanie małych i krótkich plików audio, chociaż wątpię, żeby flac był zbyt mały. W menadżerze plików możesz jeszcze "odświeżyć dane" wykonując pociągnięcie z góry na dół. Osobiście polecam odtwarzacz muzyki Sony (można znaleźć na en.miui.com), jak dla mnie jest lepszy, a do tego jako equalizer pokazuje się Snapdragon Audio+ i dzięki temu piosenki brzmią po prostu nieziemsko (sprawdzone w Redmi 3, w 3s nie działa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, krzysiek1800 napisał:

Mam redmi 3 pro. Przeszukałem pliki i dziwna sprawa - niektóre pliki wykrywa normalnie, inne wykrywa, ale nic nie ważą i nie można ich odtworzyć, innych dalej nawet nie wykrywa nawet w plikach.

Jesteś pewien, że przekopiowałeś poprawnie pliki do telefonu? W trakcie kopiowania plików innych niż mp3 system pyta czy ma je konwertować, czy nie. Wówczas wybiera się opcję "Nie, tylko kopiuj". Może tu jest pies pogrzebany. Spróbuj na nowo wrzucić pliki do telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krzysiek1800 napisał:

Udało się rozwiązać sprawę, okazało się, że musiałem wcześniej przy kopiowaniu zaznaczyć "nie" przy komunikacie, czy kopiować dalej, mimo, że pliki mogą nie być wykrywalne :D Całe życie w błędzie. Dzięki za podpowiedź z ponownym kopiowaniem!

Chciałbym napisać "a nie mówiłem"? Nie napiszę jednak tego... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...