refflux

Dualshock 4 - problem z podłączeniem przez bluetooth do Mi5s

Recommended Posts

Witam,

Przed Mi5s miałem xperie z3c i nie było żadnych problemów ze sparowaniem dualshockow 3 i 4. Nic dziwnego, w końcu wszystko od sony, to się nie powinno gryźć :) Próbowałem z innymi telefonami i dało radę podpiąć dualshocka 4 przez kabel OTG. Bezprzewodowo trzeba się było trochę namęczyć i nie zawsze dawało radę. Ale po kablu nigdy nie było problemów. A w Mi5s nie da się ani po kablu ani bezprzewodowo. Pad jest wykrywany przez bluetooth jako "Wireless Controller" i mogę go dodać do zaufanych urządzeń, ale nie chce działać. Co zrobić, żeby dało radę połączyć pada z telefonem i grać w GTA? 
PS wersja MIUI: MIUI 8.2 by xiaomi.eu 6.12.29 (rozwojowa)

Pozdrawiam!

Edited by refflux

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam aplikacje sixaxis controller, mam telefon zrootowany, podpinalem po kablu i wg instrukcji w programie i nic. Niby się łączy, ale żadnej reakcji na telefonie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, sprawdzę sobie jak będę w domu i dam znać co wyszło :-) nie spodziewałem się aż takich komplikacji . Skoro podpinalem wcześniej muszki przez otg i działały to czemu z padem by miało być tyle problemów? Ale dzięki za poradę. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.