refflux

Dualshock 4 - problem z podłączeniem przez bluetooth do Mi5s

Recommended Posts

Witam,

Przed Mi5s miałem xperie z3c i nie było żadnych problemów ze sparowaniem dualshockow 3 i 4. Nic dziwnego, w końcu wszystko od sony, to się nie powinno gryźć :) Próbowałem z innymi telefonami i dało radę podpiąć dualshocka 4 przez kabel OTG. Bezprzewodowo trzeba się było trochę namęczyć i nie zawsze dawało radę. Ale po kablu nigdy nie było problemów. A w Mi5s nie da się ani po kablu ani bezprzewodowo. Pad jest wykrywany przez bluetooth jako "Wireless Controller" i mogę go dodać do zaufanych urządzeń, ale nie chce działać. Co zrobić, żeby dało radę połączyć pada z telefonem i grać w GTA? 
PS wersja MIUI: MIUI 8.2 by xiaomi.eu 6.12.29 (rozwojowa)

Pozdrawiam!

Edited by refflux

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.

Mam aplikacje sixaxis controller, mam telefon zrootowany, podpinalem po kablu i wg instrukcji w programie i nic. Niby się łączy, ale żadnej reakcji na telefonie.

Ok, sprawdzę sobie jak będę w domu i dam znać co wyszło :-) nie spodziewałem się aż takich komplikacji . Skoro podpinalem wcześniej muszki przez otg i działały to czemu z padem by miało być tyle problemów? Ale dzięki za poradę. :-)

Guest
This topic is now closed to further replies.