Skocz do zawartości

Losowe resety Kate zakupionego w Xiaomi Online Store


1jedrzej1

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam.

Czy ktoś z Was kupił Kate od Xiaomi online store na Ali?

Mam z nim duży problem, zawiesza się i resetuje (np przed chwilą jak pisałem temat), resetuje się sam z siebie, bardzo często, około 20 razy dziennie. Zdarza się też że ekran nie odpowiada na przycisk, muszę dłużej przytrzymać i resetować.

Mam obecnie Dev najnowszy 7.1.5, wcześniej miałem global stable. Zmiana softu, aktualizacje nie pomagają.

Próbowałem odblokować ale, jak się okazuje, o czym informuje@Acid, Kate na ten moment nie da się odblokować oficjalna metoda.

Gdzieś na niepolskim forum wyczytałem że telefony Kate od tego sprzedawcy grzeją się, a problem resetów to problem hardware.

Znalazłem tylko jedna taka opinie więc dlatego pytam Was szanowni forumowicze, czy też doświadczanie takich problemów.

 

Edytowane przez 1jedrzej1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w kontakcie ze sprzedawcą, opisuje problem, pytam na jaki adres odesłać telefon, czy pozostaje mi tylko repair czy może return and refund. Nie odpowiadają mi na pytania tylko podsyłaja linki do odblokowania i chcą problem rozwiązać przez Message Center. Straciłem cierpliwość i napisałem, że jak konkretnie się nie określa to otwieram spór.

Jedli Global Dev wgrałeś za pomocą MiFlash z opcją flash, to myślę, że nie ma co kombinować tylko reklamacja. 

Tak, przez Miflash z opcją flash all.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety spór można założyć do 15 dni do po zakupie :/

Na ten moment zaproponowali żebym zapytał ile będzie kosztowała naprawa w jakimś serwisie w Polsce, dzwoniłem do dwóch, jeden powiedział, że telefon jest dla nich nowy i nie podejmią się naprawy (miXiao.pl), ale zaproponował serwis który się tego podejmie (S.B.E Polska), ale oni zajmują się naprawą telefonów z oficjalnej dystrybucji (ABC data).

Znacie jakieś serwisy które znają problem i są w stanie go wycenić a potem naprawić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 1jedrzej1 napisał:

Też nie podejmą się naprawy. Ich wstępna diagnoza, na podstawie moich informacji, to wymiana płyty głównej.

Support GearBest ci tylko pewnie zostanie ale płyta główna nie jest tania może się dogadasz.

sam trafił na jedną kaśke z uszkodząną płytą główną objawy (grzanie się, nie dochodziły sms i połączenia,ciulowy aparat,coś latało w środku) bez wymiany się nie obeszło.

 

Coś sobie przypominam jak szukałem dla swojego tel rozwiązania to znalazł że komuś pomogło wyłączenie optymalizacja miui w obcjach programistycznych i wyłączenie animacje systemowych w ustawieniach bateri to mu ograniczyło restarty i pomogło przetrwać do wymiany lecz to nie rozwiązanie problemu.

mi nie pomogło.

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...