Skocz do zawartości

Podwyżka cen Redmi 3S w polskiej dystrybucji.


DKFeniks

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Deggial napisał:

Bodajże w październiku można było 3S 32GB kupić za 699 PLN. Telefon stał się popularny i ceny poszły w górę. Bo dolar aż tak się nie zmienił.

W oficjalnej polskiej dystrybucji po 699 była i jest wersja 2/16, za 899-3/32. Po sprawdzeniu na stronach tych sklepów stwierdzam, że nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.01.2017 o 18:30, DKFeniks napisał:

Witam, miesiąc temu kupiłem Redmi 3S od oficjalnego sklepu Allegro za 699zł, a dziś są po 849zł 2/16 Czy cena 699zł to była jakaś promocyjna? Czy stwierdzili, że to dobry telefon i 699zł to było za mało?

Co to za oficjalny sklep allegro? Link ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy to oficjalny kartel Allegro + ABCData.?

Poczytaj jak blokują sprzedawców na allegro https://m.facebook.com/Zablokowani-na-Allegro-424586257747786/?locale2=pl_PL#

Usuwają oferty z xiaomi, bo im logo przeszkadza, a za dwa tygodnie zdjęcia produktów, robili wszystko żeby być jedynymi sprzedawcami xiaomi w internecie.

Napalili się na sprzedaż xiaomi - mają dostęp do statystyk sprzedaży na swoim portalu, znaleźli jelenia ledwo zipiacego i namówili na xiaomi, łyżwa słyszał tylko sprzedamy dużo, bardzo dużo.
W xiaomi o ich umowie dystrybucyjnej nic nie słyszeli a oni latają z pismami i każą usuwać nawet zdjęcia produktów sprzedawcom twierdząc że tylko oni mają do nich prawa. Parodia dystrybucji. Chcą ograniczyć sprzedaż innych modeli żeby na rynku były tylko te stare modele które mają CE bo innych nie mogą sprowadzać i nie mogą kupić bo xiaomi nie chce im sprzedać. Teraz może trafi do Polski kolejny okrojony model redmi 4X i redmi note 4x. Tak jak to było z redmi 3s, przecież to jest okrojona wersja redmi 3 pro.



W marcu wyjdzie redmi 5 a w Polsce ludzie będą słyszeli w radiu o promocji na redmi 3s.

Dziękujemy że możemy oficjalnie przepłacać 60% za stare redmi 3s u sprzedawcy jakim jest Allegro którego właścicielem jest spółką w afryce.

Ten telefon w zakupie kosztuje dziś 105 USD przy 50szt. 120 USD przy jednej sztuce. W Polsce 175 USD u oficjalnego dystrybutora.




Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.01.2017 o 22:45, wisnia79 napisał:

120 USD przy jednej sztuce.

Bardzo proszę o link do Redmi 3S 3/32 w wersji international za 120$, z chęcią kupię. 

Dnia 9.01.2017 o 22:45, wisnia79 napisał:

W Polsce 175 USD u oficjalnego dystrybutora.

A po odliczeniu VATu, kosztu obsługi serwisowej, sklepu, pracowników, ile wychodzi? 

Ja wiem, że chińczycy rozpuścili ale zejdź na ziemię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...