Skocz do zawartości

Zacinający sie przycisk nawigacyjny


Morgulek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z prawym przyciskiem nawigacyjnym do cofania, sytuacja zaczeła się dziś gdy nie mogłem uruchomić tel. na chwile obecną ekran działa wszystko działa, lecz prawy przycisk nawigacyjny odmawia co jakiś czas posłuszeństwa zazwyczaj zablokowanie i odblokowanie ekranu naprawia ten błąd lecz za 3min jest znowu to samo, zrobiłem na chwile obecną juz twardy reset i jest orginaly ROM, tel kupiony na ibuygou. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cześć,

mam ze swoim MI5 problem. Od jakiegoś czasu przycisk pod ekranem specyficznie 'strzela'. zauważyłem, że to się dzieje zazwyczaj przy pierwszym naciśnięciu po jakimś czasie. W momencie gdy naciskam przycisk na dolnej i bliżej prawej dolnej krawędzie, to charakterystyczne pyknięcie pojawia się częściej. Przycisk sam w sobie działa, natomiast jest to dosyć irytujące, bo pomijając strzelanie, to jeszcze nieraz odnoszę wrażenie, jakbym naciskał 2 razy na przycisk Home.

 

Próbowałem sprężonego powietrza, odkurzacza, delikatnie wilgotnej szmatki. Wydaje mi się, że po użyciu sprężonego powietrza problem delikatnie ustąpił (ale nie zniknął całkowicie).

 

Mieliście kiedyś podobny problem? Jak sobie z nim poradziliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć, znajomy ma problem ze swoim Mi5 od paru dni. Przycisk Home (środkowy, fizyczny przycisk) dziwnie się zachowuje. Nie zawsze reaguje na wciśnięcie, trzeba kilka razy nacisnąć żeby załapał. Do tego sam się wybudza co może być spowodowane problemem z przyciskiem dlatego ze czasami telefon sam wibruje jak podczas naciskania przycisków. Czytnik linii oraz stukniecie działają bez zarzutu. Rom najnowszy od miui polska (dzisiaj wgrywany, przed wgraniem to samo nawet gorzej). Telefon niedawno wyswietlil komunikat o wysokiej temperaturze procesora, leżał chwile w samochodzie. Schodził się, komunikat zniknął i więcej się nie pojawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć

 

Zalałem telefon bursztynowym trunkiem i teraz przycisk blokady raz działa a raz nie. Generalnie prawie za każdym razem da się odblokować telefon ale czasami nie czuć kliknięcia a czasami trzeba naprawdę mocno i precyzyjnie wcisnąć. Da się to naprawić w prosty sposób? Wciąż mam blokadę na odcisk więc paniki nie ma ale ze względu, że telefon mam bardzo krótko to wstyd mi z taką usterką żyć. Może to nie ma nic wspólnego z zalaniem ale stało się to w tym samym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...