Skocz do zawartości

Po wypięciu słuchawek nadal są one "wpięte"


kame

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nietypowy problem ponieważ dziś po wypięciu Jacka z portu słuchawek nadal są one wyświetlane na górnej belce, gdy włącze muzykę nie leci z głośnika, problem pewnie też jest z rozmowami. Wczoraj wieczorem zainstalowałem aktualizacje do nugata 7.1.5 I Na nim zauważyłem ten problem, powrót do wcześniejszych wersji nie pomaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź patyczek higieniczny, oderwij troszkę waty tak by zmieścił się w porcie i przetrzyj go od środka bo albo masz tam wilgoć (mogł wpaść płatek śniegu na zewnątrz lub mokry był mini jack) albo wpadł Ci jakiś paproch. 

Edytowane przez nafing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem naprawiony, jeśli ktoś będzie miał ten problem co ja to tu parę kroków:

Wejść w ustawienia->dźwięk i wibracje->ustawienia dźwięku->typ sluchawek
na wypiętych słuchawkach wybrać randomowy typ słuchawek z listy, po wybraniu wpiąć słuchawki i wypiąć, odczekać 2 sekundy jeżeli ikonka dalej jest wybrać inny typ słuchawek wpiąć słuchawki i wypiąć i tak do skutku, pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Od jakiegoś czasu mam problem, po odłączeniu słuchawek telefon nie chce wyjść z tego trybu. Na pasku powiadomień jest ikonka słuchawek z mikrofonem. Nie ma dźwięku, nie działa mikrofon, po ponownym podłączeniu słuchawek uruchamia się rozpoznawanie komend Google Now. Restart tefefonu i factory reset nie pomaga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi odblokował(a) ten temat

Na deszczu nie byłem, próbowałem dmuchnąć do środka i wyczyścić patyczkiem ale nie pomogło, nie mam teraz dostępu do sprężonego powietrza żeby spróbować lepiej wydmuchać. 

Przetestowałem wszystkie ustawienia na dwóch różnych słuchawkach ale nie pomogło nic

Edytowane przez asalas77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...