Sign in to follow this  
Undertaker13

Redmi 4 Pro Sklep Play

Recommended Posts

Od 2 dni byłbym bardzo szczęśliwym posiadaczem xiaomi redmi 4 pro, gdyby nie jeden szczegół:

Od  zainstalowania miui 8.2 by xiaomi.eu  wersja 6.12.29 (wersja rozwojowa) mam problem ze sklepem play, mianowicie: gdy próbuję zainstalować niektóre aplikacje pojawia się komunikat:

java.lang.SecurityException: Unsupported path / 1483779614235 at android.os.Parcel.readException(Parcel.java) at android.database.DatabaseUtils.readExceptionFromParcel(DatabaseUtilis.java) at android.database.DatabaseUtils.readExceptionFromParcel(DatabaseUtilis.java) at android.content.ContentProviderProxy.insert(ContentProviderNative.java) at android.content.ContentResolver.Insert(ContentResolver.java) at com.google.android.finsky.download.I.run(SourceFile:187) at android.os.Handler.handleCallback(Handler.java) at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java) at android.os.Looper.loop(Looper.java) at android.os.HandlerThread.run(HandlerThread.java)

Próbowałem już wyczyścić cache, przywróciłem ustawienia fabryczne i spowodowało to tylko, że teraz przy instalacji większości aplikacji pokazuje mi błąd.

Proszę o pomoc.

Edited by Undertaker13

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem co jest grane ale mam to samo co kolega, wgrałem miui 8.2 by xiaomi.eu 7.1.5 (rozwojowa). co z tym zrobić?

Edited by neron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich (pierwszy post).

Miałem na początku podobny problem (tylko inny błąd trochę, ale sklep ciągle się wywalał). Pomogło zrobienie full wipe z TWRP (chyba czyściłem też partycję system - pewien nie jestem), wgranie na nowo MIUI China DEV przez fastboot i na to MIUIPolska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawa została rozwiązana po wejściu w trwp w zakładkę Wipe zrobiłem format data i telefon działa normalnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na przyszłość:

@neron i @Undertaker13

Szukamy informacji na Forum. Prawie zawsze ona tam są. Na każdy temat. Pytania staramy się zadawać w istniejących wątkach. Zakładanie nowych tematów to ostateczność. Niepotrzebnie założone tematy kwalifikują się do ostrzeżeń za spam. To tak gwoli jasności...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this