Jump to content

Problem z podświetleniem klawiszy w Note 3 Pro

Recommended Posts

Kupiłem Xiaomi Redmi Note 3 Pro od Goldwaya kilka dni temu w wersji 3/32. Od początku mam problem z podświetleniem klawiszy pod ekranem. Mimo włączonej funkcji podświetlenia, one wciąż pozostają wyłączone. System to MIUI 8 Global Stabilna. Brak aktualizacji w aplikacji systemowej, a nie chcę robić roota ani bawić się w zmianę romu. Tak samo z wysłaniem do serwisu. Co mogę zrobić, żeby w końcu zadziałały? 

Bez próby zmiany romu, dostarczenia więcej informacji na temat tego co masz w telefonie zainstalowane (tak chodzi np. o screen tego co masz zainstalowane), ewentualnego serwisu to jedyne co możesz zrobić to pomodlić się żeby się naprawiło.

• Like 1

Myślę, że najpewniejszeszym sposobem na wyeliminowanie problemu software będzie instalacja na czysto z poziomu komputera za pomocą programu MiFlash z zaznaczoną opcją flash_all systemu Global Developer. Jeśli po tej operacji problem będzie nadal występować wtedy dopiero można zacząć szukać usterki sprzętowej. 

Nie wiem co jeszcze dać. Zainstalowane aplikacje itp? 
Screenshot_2017-01-07-14-43-14-742_com.android.settings.png

A to kenzo czy Kate z softem kenzo ? Bo kenzo powinien sam już mieć 8.1 a więc rom jest syfiasty z jakiegoś powodu skoro nie widzi tej aktualizacji

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, Acid napisał:

A to kenzo czy Kate z softem kenzo ? Bo kenzo powinien sam już mieć 8.1 a więc rom jest syfiasty z jakiegoś powodu skoro nie widzi tej aktualizacji

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

To jest wersja Kenzo. 

@Qudimek Nie potrzeba Roota, pobierasz oficjalnego globala stable lub dev z en.miui.com i wgrywasz w trybe EDL.

Tutaj masz wszystko super opisane.

https://miuipolska.pl/forum/topic/20262-instalacja-miui-polska-na-redmi-note-3-pro-global-stable/

(robisz tylko pierwsze 3 punkty jeśli nie interesuje Cię wgrywanie romu xiaomi.eu)

Global Stable do pobrania z:

http://bigota.d.miui.com/V8.1.1.0.MHOMIDI/kenzo_global_images_V8.1.1.0.MHOMIDI_20161202.0000.00_6.0_global_7047699862.tgz

Edited by Daviteusz
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...