Skocz do zawartości

Opinia Xiaomi Online Store Aliexpress


KucharSP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Znalazłem na Aliexpress sklep Xiaomi Online Store, tak wiem wiem że to żaden oficjalny sklep, lecz cenę na Mi Max ma wiele niższa niż u Goldway. Zastanawiam się nad zamówieniem od nich ów telefonu, może ktoś robił u nich zakupy i może coś powiedzieć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, KucharSP napisał:

Witam.

Znalazłem na Aliexpress sklep Xiaomi Online Store, tak wiem wiem że to żaden oficjalny sklep, lecz cenę na Mi Max ma wiele niższa niż u Goldway. Zastanawiam się nad zamówieniem od nich ów telefonu, może ktoś robił u nich zakupy i może coś powiedzieć? 

Jak napisał @wdarku, Aliexpress to tak jak nasze Allegro. Sprzedawca lepszy to taki, który ma dużo pozytywnych komentarzy. Tam również funkcjonuje system oznaczania gwiazdkami, medalami czy innymi brylancikami. Musisz zwracać uwagę właśnie na te oznaczenia, liczbę komentarzy oraz treść samych komentarzy u dołu aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakupiłem u nich https://pl.aliexpress.com/item/Official-Global-Version-Xiaomi-Redmi-Note-3-3i-pro-prime-special-Version-Smartphone-5-5-Inch/32717858702.html?detailNewVersion=&categoryId=5090301 inie było problemów. Calnicy przechwycili paczkę i musiałem zapłacić VAT ale to nie wina sklepu. Mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, remus napisał:

Jakupiłem u nich https://pl.aliexpress.com/item/Official-Global-Version-Xiaomi-Redmi-Note-3-3i-pro-prime-special-Version-Smartphone-5-5-Inch/32717858702.html?detailNewVersion=&categoryId=5090301 inie było problemów. Calnicy przechwycili paczkę i musiałem zapłacić VAT ale to nie wina sklepu. Mogę polecić.

A ile czasu szła? Rozumiem że tak to wszystko ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, tpawel napisał:

Nie lepiej brać u Goldwaya? Za 9$ masz pewniak że bez opłat celnych przyjdzie

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

Telefon będzie zamawiany do UK także tutaj wątpię by był VAT ale wszystko się może zdarzyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od nich Xiaomi Kate. Przesyłka szybka, bodajże po 9 dniach była w kraju jednakże trafiła na odprawę i naliczono 170,90 zł (VAT + inne opłaty pocztowe) . Na odprawie leżała przeszło 2 tygodnie. 

Sklep polecam na 100%, przesyłka lotnicza z pełnym trackingiem w cenie. 

Edytowane przez Myomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co zamawiali z tego sklepu.

Jak długo wam szła przesyłka i jak wyglądała aktualizacja informacji?

Ja zamówiłem w zeszłą sobotę z wysyłką DHL i od poniedziałku przesyłka ma status " Shipment information received".

Pytałem sklep czy coś jest nie tak z paczką czy to normalne, to mi odpisali, że aktualizacja danych o śledzeniu potrafi zajmować do kilku dni.

Jak to wyglądało w waszym przypadku?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem przesyłkę free shipping realizowaną przez chyba singapurską poczte. Tracking bardzo dokładny, przy innych przesylkach takiego nie mialem. Czas przesyłki to coś koło 9 dni, ale niestety przez okres świąteczny i noworoczny bardzo się wydluzyl dzięki celnikom. 

Edytowane przez Myomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przesyłka dotarła wczoraj. Do piątku status się nie zmieniał, ale jak już ruszyła to szybko poszło. W poniedziałek skontaktowała się, ze mną agencja celna DHL, w sobotę rano paczka była już w Warszawie i przeszła odprawę celną wciągu godziny. To jest zaleta DHL, że oni załatwiają wszelkie formalności celne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Czy ostatnio ktoś kupował coś z tego sklepu na AliExpress? Chciałbym kupić Redmi Note 4 https://www.aliexpress.com/item/Global-Version-Xiaomi-Redmi-Note-4-Mobile-Phone-Snapdragon-625-Octa-Core-CPU-3GB-RAM-32GB/32795668085.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.264.RPWWrd   i nie wiem jak to będzie wyglądało gdy na stronie napisane jest "Ship From Spain" . Moge to sobie zamówić DHL'em bez opłat celnych? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie masz napisane "ship from spain"?

Ja zamówiłem ten telefon od tego sprzedawcy tylko z innej aukcji i miałem wysyłkę  z Hong kongu. Zamówiłem DHL'em i miałem problem, bo nikt się ze mną nie kontaktował: https://miuipolska.pl/forum/topic/26695-status-przesyłka-oczekuje-na-odprawę-celną-dhl-z-chin/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...