Skocz do zawartości
  • 0

Telefon do 3000PLN


qual1ty00

Pytanie

Witam

 

Używałem jak do tej pory Sony Z3 Compact i byłem jako tako zadowolony ale ekran był za mały. Potrzebuję telefon na którym bez problemu będę mógł poruszać się po internecie więc rozmiar ekranu 5.2 / 5.5 ?? Nigdy nie miałem tak dużego telefonu ale nie było to komfortowe na z3 compact.

Fajnie jakby robił bardzo dobre zdjęcia - jakbym pojechał gdzieś to nie brałbym już aparatu.
na komórce nie gram w żadne gry, ale niekiedy oglądałbym netflixa czy inne streamy.

czy 5.5 cala da się komfortowo nosić w kieszeni?

Budżet okolo 3000 PLN mogę dołożyć do czegoś naprawdę fajnego.

Zależy mi na fakturze VAT abym mógł wrzucić to w koszta działalności.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeśli chodzi o Xiaomi, to w 3k PLN kupisz ich każdy możliwy telefon :D  Więc to nie ograniczenie. Patrząc na Twoje wymagania chyba najlepiej wpasowuje się Xiaomi Mi5 albo Mi5S, tylko tu w tym wypadku dla niektórych aparat jest lepszy w jednym, a dla innych w drugim (kwestia wymagań, doczytaj na forum porównania)  Ma 5.15 cala i wszystkie topowie spece, które wystarcza Ci i będą aż za nad to co pisałeś, że robisz na komórce.  

Dużo osobiście nie powiem o Mi5, bo bawie się swoim dopiero 1 dzień, ale jestem zachwycony. Wcześniej z miesiąc czytałem o nim i porównywałem opinie i to zdecydowanie najlepszy mój zakup odnośnie telefonu. Przesiadłem się z Samsunga Galaxy Alphy (czyli 4.7 cala, tak jak Sony Xperia Z3) i tylko czuć minimalna różnice w wielkości jak obsługuje się telefon 1 ręką (która po kilku-kilkunastu minutach użytkowania znika) A zdjęcia robi fenomenalne (jak dla mnie oczywiście), błyskawiczny autofocus i super ostrość. 

Xiaomi Mi5 możesz dorwać poza Polska od 1200 do 1500zł zależy od wersji pamięci, a w Polsce z gwarancja i fakturą ze sklepów polecanych to około 1500-1600. Chyba, że chcesz dopłacić za najbardziej wiarygodną firmę czyli kupić w X-komie za 1800zł i nie martwić się zupełnie o nic ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli przeglądasz internet to polecam iPhone'a 6s plus, przeglądarka Safari jest o wiele lepsza niż w Mi5 - chrome czy systemowa. Zawsze wolę wziąć do ręki iPhone'a niż xiaomi jeśli muszę coś w internecie sprawdzić. Lepiej działa dotyk. Jeśli lubisz obsługiwać jedną ręka, u apple lepiej jest rozwiązane chwilowe zmniejszenie ekranu aby dosięgnąć u góry ekranu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Mielcar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szwagierka ma iPhone 6S i mówi że nie wart tych pieniędzy ( cenę na fakturze miała jakieś ponad 8000koron norweskich czyli koło 4000zl). Bateria ciężko żeby 1 dzień dała radę(kiepska jak w każdym iPhone). Jak wzięła Mi5 do ręki to stwierdziła że ładniejszy Mi5 :D Czytnik szybciej łapie w Mi5. 

iPhone ma trochę fajnych rzeczy,ale sporo przesadzona cena w stosunku do tego co oferuje.

Ja nie widzę jakiejś różnicy w działaniu dotyku/przeglądarki itd. No i mały trochę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...