Jump to content

MIUI 7.1.5

Acid
 Share

Recommended Posts

18 godzin temu, mates21 napisał:

Swoja droga co Ty robisz, ze nie mozesz normalnie wejsc do TWRP np z poziomu Narzedzia>Aktualizacje>Uruchom w recovery ? :)

Jest to wada modeli R3s, z którą ma problem jakaś część użytkowników (mniejszość, ale jedyny nie jestem). Niezależnie od metody wchodzenia w TWRP, udaje się to tylko raz na wiele prób. Nie ma też mowy o aktualizacji systemu z poziomu apki Aktualizacje – jej skrypt także nie jest w stanie przejść do TWRP, więc proces kończy się błędem.

BTW: chwaliłem tę aktualizację za dużą poprawę jakości dźwięku w nagrywanych filmach na R3s i chwalić za to nie przestanę, bo to jest wspaniała zmiana (rzadko się zdarza, że aktualizacje naprawdę poprawiają jakiś problem tego typu). Ale nie ma róży bez kolców - na tej aktualizacji o wiele gorzej trzyma bateria w trybie czuwania na R3s.

7 godzin temu, TripleXXX napisał:

Czy po update do Androida 7 dane w telefonie ulegają wykasowaniu czy apki, zdjecia i inne dane zostaja? POzdro

Oczywiście że nie. Za to GPS staje się problematyczny.

Edited by latet
  • Like 1

6 godzin temu, zielonyBB napisał:

To pierwsze wydanie na którym, u mnie przynajmniej, nie działa GPS na Mi5. Czekam na fixa 10 minut, widocznych satelit 20, w użyciu 19, dokładność 40m (a zwykle było 5 do 10m). Niedobrze.

Wysłane z MI5

Potwierdzam, GPS to teraz mega porażka

• Like 1

U mnie bateria w najnowszym Global dev daje radę. Zastanawiają mnie kolory w Sygnał sieci komórkowej. Ktoś potrafi je rozszyfrować? Oraz to niemalże stałe Wybudzenie. Przejmować się tym zbytnio?

Screenshot_2017-01-08-20-10-00-078_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2017-01-08-20-07-48-543_com.miui.securitycenter.png

Edited by lindinho

Ma ktoś w mi5s że jak włączę dar pakietowe to cały czas jest zasięg H lub H+. Mimo że jestem w centrum miasta ? Wcześniej tak nie było. Zaznaczam że preferowana sieć jest ustawiona na 4g/3g ? Proszę o odpowiedź.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Z tego co wiem to błąd tej wersji na MI5s. Nie tylko u nas ale też Global.

Ale nie przełącza się siec Acid czy to błąd wyświetlania a chodzi na 4g? Ale takie byki robić... Ehh :-)

28 minut temu, Redmi2 napisał:

Hehe nie :-P. Od 30 do 9 po 4 glosy odemnie szly na fan site Poland. 1 z mojego i reszta z kont xiaomi rodziny.

A na swoje oddalem raz tylko glos z konta dziewczyny,

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

31 minut temu, ahr napisał:

Bo Redmi2 tylko o swoją nagrodę zadbał. ;)

Niniejszy post powstał przy użyciu Redmi 3.

Linki się schowały pod toną postów, więc z tego forum pewnie mało kto w ogóle je zauważył :D.

Dnia 6.01.2017 o 09:18, Acid napisał:
  • Poprawiony dźwięk (rozmowy, słuchawki, wideo etc) dla Redmi

Czy można prosić jakieś szczegóły? Mam Redmi 3S i parę razy było już na forum wspomniane, że przy rozmowach mikrofon jest ustawiony na 84/84. Czy ta wartość została po prostu zwiększona czy w jakiś inny sposób ten dźwięk został poprawiony? Dzięki bardzo :)

Dnia 7.01.2017 o 23:11, slimdick napisał:

@VitoAndolini. A ogólnie to możesz jakieś wideo na telefonie uruchomić i sprawdzić czy jest ten obraz ?

Sent from my Mi-4c

Sprawa dotyczy tableta nie telefonu. Działają

23 godziny temu, zielonyBB napisał:

To pierwsze wydanie na którym, u mnie przynajmniej, nie działa GPS na Mi5. Czekam na fixa 10 minut, widocznych satelit 20, w użyciu 19, dokładność 40m (a zwykle było 5 do 10m). Niedobrze.

Wysłane z MI5

Mam dokładnie to samo na Mi4c...

Edited by VitoAndolini.

29 minut temu, VitoAndolini. napisał:

Tyle że Mi4c miał ostatnią aktualizację, zdaje się, 22.12.2016. Ale mniejsza o to. Wczoraj bawiłem się GPSem u siebie (Mi4s). Pozycji na mapach Google szukał i szukał, aż zirytowany wyznaczyłem mu trasę. Od razu bezbłędnie wyznaczył pozycję i nawigował. Cuda.

27 minut temu, VitoAndolini. napisał:

A co niby masz na Mi4c? Porównujesz ROM  6.12.22 z 7.1.5. Przeca już dwa tygodnie nie ma na ten model nowego ROM? A gps zawsze śmigał, śmiga i bedzie dalej na tym telefonie, fix 4 sek! Zrób porządek ze swoim telefonem.

19 godzin temu, steq20 napisał:

Ma ktoś w mi5s że jak włączę dar pakietowe to cały czas jest zasięg H lub H+. Mimo że jestem w centrum miasta ? Wcześniej tak nie było. Zaznaczam że preferowana sieć jest ustawiona na 4g/3g ? Proszę o odpowiedź.

Powierdzam.Też mam ten problem na 5s.Czyli czekamy do piątku..

Hej
Czy ktoś wie co zrobić z tymi niedziałającymi tapetami , działają tylko dwie.
Redmo pro 3/32

Jednorazowo u mnie pomogło wyczyszczenie danych, ale po pobraniu 2 nowych tapet temat powrócił. Ciągnie się już od 2 wersji, może w najnowszej coś naprawią.

26 minut temu, Caladan napisał:

Nie wiem.Na ostatniej aktualizacji nie zauważyłem tego problemu.Wystąpił natomiast w obecnej aktualizacji.

Zadane pytanie:

steq20

Udzielona odpowiedź:
Acid

Z tego co wiem to błąd tej wersji na MI5s. Nie tylko u nas ale też Global.

Natomiast semantyka się kłania czy ostatnia aktualizacja to obecna czy też nie to NATO sam sobie odpowiedz. 

• Like 1

Dnia 7.01.2017 o 19:17, AmyS napisał:

Chyba będzie trzeba czekać do następnej aktualizacji. Ale ciekawe jest to, że tylko nas dwoje to zauważyło... <_<

Mam to samo, wkurzające. Wydaje mi się, że w poprzednich wersjach była opcja włączenia dźwięku rosnącego, a teraz tego nie widzę.

47 minut temu, Redmi2 napisał:

Panowie, ktos moze pamieta gdzie lub ktos kto mial u nas ten problem na forum jak go rozwiazal?

Telefon Redmi Note 3 Pro - Kenzo.
Pokazuje caly czas -2% baterii, nawet na ladowarce.
Miflash z flash all w edl nie rozwiazal problemu.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Dziwne,nawet na wujku Google nie mogę znaleźć w/w problemu:-o

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...