Jump to content

MIUI 7.1.5

Recommended Posts

1 minutę temu, Breyger napisał:

Jak już jesteśmy przy aparacie to co daje Chroma Flash bo nie mogę do tego dojść, i jak działa skanowanie QR?

W chroma flash jest chwilowo błysk lampy i finalne zdjęcie obrabia CPU (od Snapdragona 800 wzwyż). Efekt jest taki, że zdjęcie jest pomiędzy takim bez lampy i takim z lampą gdzie przekłamane zostały kolory. Skanowanie QR skanuje... kody QR i uruchamia zawarte tam linki.

• Replies 456
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ale to tobie root jest potrzebny więc go sobie rób - albo nie aktualizuj systemu. Pewnie zdecydowana większość ludzi nie używa roota albo nie wie nawet, że coś takiego istnieje i co, tacy ludzie muszą

Słuchaj przecież robimy automatycznie 30 urządzeń. Mam ogromny skrypt na tysiące linii, z modułami, czy kompilacją równoległą na 24 wątki CPU... Nic nie robię ręcznie. Wybieram parametr 99, idę sobie

Masz nie skonfigurowany przycisk Ekran główny.. Żeby to zrobić, musisz... albo nie, nie napiszę Ci - sam przeczytaj FAQ - tam jest rozwiązanie i dużo innych rzeczy, z którymi powinieneś się zapoznać  

Posted Images

3 minuty temu, latet napisał:

Niedawno testowałem Chroma Flash chyba właśnie na RMN3Pro. Różnicy nie było praktycznie żadnej. Wyłącz i zapomnij. Albo zostaw włączone i zapomnij. Whatever.

Własnie dlatego się zastanawiam bo też raczej nic nie dostrzegam.

7 minut temu, Acid napisał:

W chroma flash jest chwilowo błysk lampy i finalne zdjęcie obrabia CPU (od Snapdragona 800 wzwyż). Efekt jest taki, że zdjęcie jest pomiędzy takim bez lampy i takim z lampą gdzie przekłamane zostały kolory.

Tak było i pewnie jest nadal we flagowacach, które mają Chroma Flash (Mi5 akurat nie ma). Ale w Redmi Note 3 Pro, no nie wiem, testowałem w różnych warunkach i naprawdę różnicy nie było.Nie wiem, jakie warunki są optymalnie skrajne, aby ją ew. zobaczyć.

3 minuty temu, latet napisał:

Tak było i pewnie jest nadal we flagowacach, które mają Chroma Flash (Mi5 akurat nie ma). Ale w Redmi Note 3 Pro, no nie wiem, testowałem w różnych warunkach i naprawdę różnicy nie było.Nie wiem, jakie warunki są optymalnie skrajne, aby ją ew. zobaczyć.

A czasem nie jest tak, że tylko Snapy 8XX wspierają Chroma Flash? 

3 minuty temu, Breyger napisał:

Chyba właśnie tylko 8XX jak tak teraz patrzę po necie. więc nie wiem po co tu ta opcja hah xD

Just Xiaomi things ;) Opcja może być, ale nie musi działać. Na Mi4C szybko zrobiłem 2 zdjęcia w pokoju i różnicę widzę.

Zainstalowałem tą aktualizację na Mi Note i przy pierwszym uruchomieniu i wyświetleniu się pulpitu pojawia się informacja, że system nie odpowiada z opcjami do wyboru: czekaj i zakończ. Ale nie można żadnej wybrać.

Jest jeszcze jeden dziwny bug ale to jakiś "globalny" bo kolega na Kate z Globalem też go ma. Przy dawaniu uprawnień aplikacjom, tego systemowego, gdzie do wyboru jest odmów lub zezwól, często nie można kliknąć zezwól. Trzeba dawać w ustawieniach uprawnienia wtedy. Taki dziwny bug :)

12 minut temu, Breyger napisał:

Jest jeszcze jeden dziwny bug ale to jakiś "globalny" bo kolega na Kate z Globalem też go ma. Przy dawaniu uprawnień aplikacjom, tego systemowego, gdzie do wyboru jest odmów lub zezwól, często nie można kliknąć zezwól. Trzeba dawać w ustawieniach uprawnienia wtedy. Taki dziwny bug :)

A może masz włączone dymki Messengera? Ten bug występuje już od dawna. Jak zamknę dymek z Messengera, na zezwól od razu można kliknąć.

19 minut temu, Breyger napisał:

Czasami tak mam, czasami nie.. :P Nie wiem od czego to zależy.. :P

kochani, czy u was po aktualizacji również jest problem z rootem?

Podaje mu su jak zawsze, a dziśjest lipa, nie działa. Su jest zainstalowane, a po uruchomieniu mówi, że nie jest.

Redmi Note 3 Pro 3/32.

2 godziny temu, Acid napisał:

Masz wyraźnie przecież napisane, że możesz odinstalować sobie aplikacje. Wgraj paczkę i odinstaluj to co nie chcesz.

Dzieki za info.to czytalem,ale na 6.12.8 nie moge tego odinstalowac(mi4c).

Wiem ze tam powinienem pisac ale napisalem tu.

Narazie nie chce aktualizowac bo i chyba nie ma na mi4c tej z tego roku.

Ponawiam pytanie,albo lepiej prosbe.

Czy jest mozliwosc zainstalowania tylko klawiatury xperia i blokade reklam?

No ale nie możesz odinstalować bo wgrałeś poprzednie dodatki gdzie aplikacje były systemowe. Teraz sa na data a więc można odinstalować. Musisz wgrać rom ponownie aby usunąc systemowe zmiany.

27 minut temu, fi9o napisał:

kochani, czy u was po aktualizacji również jest problem z rootem?

Podaje mu su jak zawsze, a dziśjest lipa, nie działa. Su jest zainstalowane, a po uruchomieniu mówi, że nie jest.

Redmi Note 3 Pro 3/32.

Sflaszuj superSU spod TWRP, potem go włącz, niech zainstaluje ,reboot , pliki binarne i reboot.

Redmi 3S

Aplikacja "Pobieranie-Ustawienia-Content Settings" - nie przetłumaczone.

Kto i kiedy pozmieniał nazwy trybów przy połączeniu USB: Naładować ten telefon, Przesłać pliki - po jakiemu to bo na pewno nie po polsku, a było normalnie.

Czy w skrypcie recovery nie da się usunąć błędu z partycją recovery?

2 minuty temu, Deggial napisał:

Kto i kiedy pozmieniał nazwy trybów przy połączeniu USB: Naładować ten telefon, Przesłać pliki - po jakiemu to bo na pewno nie po polsku, a było normalnie.

To oryginalne tłumaczenie... Google Android 7.

Poza tym w nagłówku masz "Skorzystaj z USB, aby" > naładować, przesłać, parzyć kawę...
Nic w tym nie jest niepoprawnego.

3 godziny temu, zimex napisał:

Też prosiłem, żeby ktoś mi podał i ma być podobno tak: powiadomienia - niebieski, połączenie - biały, wiadomości - żółty. Ale też nie mam pewności, więc jakby ktoś, kto nie ruszał kolorów mógł sprawdzić to było by miło ;)

Nie pomogło też https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koo.lightmanager&hl=pl

13 minut temu, galakty napisał:

Sflaszuj superSU spod TWRP, potem go włącz, niech zainstaluje ,reboot , pliki binarne i reboot.

Nic, wciąż nic.

Dobra poczekam do następnego MIUI, wtedy sprawdzę.

6 minut temu, fi9o napisał:

Nic, wciąż nic.

Dobra poczekam do następnego MIUI, wtedy sprawdzę.

Ściągnij to:

https://download.chainfire.eu/1016/SuperSU/UPDATE-SuperSU-v2.79-20161211114519.zip?retrieve_file

Ja flashowałem pod 6.12.29 plik SR1 czy SR2 i mi też nie chciał "przyjąć do wiadomości" root'a. Natomiast tego powinien Ci złapać.

1 minutę temu, Redmi2 napisał:

Chlopaki, dajcie temu spokoj, juz tego nie naprawia.

Ale nie u wszystkich to nie działa. Kolega drabollo też zgłaszał ze mu nie działa na 813, a u mnie dziala. Ty chyba masz 811 i działa to u ciebie?

20 minut temu, zimex napisał:

Ściągnij to:

https://download.chainfire.eu/1016/SuperSU/UPDATE-SuperSU-v2.79-20161211114519.zip?retrieve_file

Ja flashowałem pod 6.12.29 plik SR1 czy SR2 i mi też nie chciał "przyjąć do wiadomości" root'a. Natomiast tego powinien Ci złapać.

NIe wiem czy to kwestia uporu, czy su z Twojego linku, ale poszło!

Dzięki wszystkim!

53 minuty temu, Acid napisał:

No ale nie możesz odinstalować bo wgrałeś poprzednie dodatki gdzie aplikacje były systemowe. Teraz sa na data a więc można odinstalować. Musisz wgrać rom ponownie aby usunąc systemowe zmiany.

Czyli.wgram ponownie 6.12.8,potem dodatki te ostatnie,i odinstaluje samouczek i micenter.dobrze kumam?

13 minut temu, mikidar napisał:

potem dodatki te ostatnie,i odinstaluje samouczek i micenter.dobrze kumam?

Wywal je od razu z zipa to nie będziesz musiał odinstalowywać bo się nie zainstalują. ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...