Acid

MIUI 7.1.5

458 posts in this topic

Przepuszcza mi reklamy w aplikacjach wyłącznie przy połączeniu WiFi.

Dnia 12.01.2017 o 22:26, FromWP napisał:

wersję 7.1.5, czy już 7.1.12 i na jaką wersję romu. Jak nie zrobiłeś kopii a coś się pokopało to bez utraty danych może być ciężko. 

Sorry za zmianę tematu, ale zauważyłem, że masz wpisany Redmi 3S w profilu - instalowałeś może 7.1.5 i jesteś w stanie coś powiedzieć na temat "Poprawiony dźwięk (rozmowy, słuchawki, wideo etc) dla Redmi" ?? ;) Najbardziej mnie w sumie te rozmowy interesują...

Edited by Doki

1 godzinę temu, Doki napisał:

Sorry za zmianę tematu, ale zauważyłem, że masz wpisany Redmi 3S w profilu - instalowałeś może 7.1.5 i jesteś w stanie coś powiedzieć na temat "Poprawiony dźwięk (rozmowy, słuchawki, wideo etc) dla Redmi" ?? ;) Najbardziej mnie w sumie te rozmowy interesują...

Już mam 7.1.12, tylko trudno mi na twoje pytanie odpowiedzieć, bo problemów z dźwiękiem przy rozmowach, ze słuchawkami czy bez nigdy nie uświadczyłem, ani w Redmi 3 czy 3s. Na 7.1.5 również. Jedynie to jakieś problemy na wczesnych romach z Miui 8 na Redmi 3 z przyciskami słuchawek, ale szybko to zniknęło. A rozmawiam sporo z różnymi osobami w różnych sieciach i nikt nigdy nie narzekał na złą słyszalność. Wideo nagrywam sporadycznie ale też nie zauważyłem jakichś nieprawidłowości z dźwiękiem. Wierzę że to co piszą inni to nie wymysły ale mnie to ominęło. Jeden główny błąd tych ostatnich wydań (w sumie mało szkodliwy) 7.1.5 i 7.1.12 to ten domyślny dialer zawsze inny od stockowego jak się używa innych aplikacji do komunikacji. Z siecią, danymi komórkowymi, LTE, przełączaniem z 2G na 3G i LTE też zero problemów (sieć Play, jedna, czasami dwie karty sim).

1 person likes this

Guest
This topic is now closed to further replies.