Skocz do zawartości

Redmi 4 pro a 7.1.5


Porfejwor

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

1.Są jakieś "ale" co do romu 7.1.5 na waszych pro 4-kach? 
2.Pytanie do specjalistów, jaki jest najlepszy (tzn. najbardziej zoptymalizowany) rom do redmi 4, bo wersji "stabilnej" 8.1 nie ma w downloadzie.

Pytanie zadałem tutaj w dziale "Redmi 4" ponieważ jest sporo stron dotyczących romów i cieżko wyhaczyć coś a propos właśnie tego telefonu.

Pozdrawiam i witam wszystkich zarazem :)

Edytowane przez Porfejwor
aktualizacja romu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, fakt wyskoczyłem trochę jak filip z konopji... sorry, przed edycją temat dotyczył 6.12.29.
 

23 minuty temu, okulowiec napisał:

proponuję odblokować bootloader i wgrać najnowsze dev miui.eu ze strony miui polska

Wszystko jest zrobione, razem z aktualizacja.

To wracając, niestety zabrali możliwość podpinania własnych aplikacji pod "przytrzymanie przycisków nawigacyjnych"... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Porfejwor napisał:

Hej,

1.Są jakieś "ale" co do romu 7.1.5 na waszych pro 4-kach? 
2.Pytanie do specjalistów, jaki jest najlepszy (tzn. najbardziej zoptymalizowany) rom do redmi 4, bo wersji "stabilnej" 8.1 nie ma w downloadzie.

Pytanie zadałem tutaj w dziale "Redmi 4" ponieważ jest sporo stron dotyczących romów i cieżko wyhaczyć coś a propos właśnie tego telefonu.

Pozdrawiam i witam wszystkich zarazem :)

Dobrze się czujesz? Zakładasz wątek tylko po to, żeby zapytać o ROM, który pojawił się niespełna dzień temu? To spam w najczystszej postaci. Lądujesz na I miejscu na mojej liście podpadek. Każde kolejne wykroczenie będzie się wiązało z ostrzeżeniem.

Temat leci do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...