Recommended Posts

Witam, posiadam Xiaomi Redmi Note 3 3/32 i mam problem z diodą LED. Wiem że temat był poruszany wiele razy, równiez na innych modelach. Próbowałem różnych aplikacji, nawet kupiłem pełną wersję Light Flow ale problem dalej występuje, nie mogę sobie spersonalizować diody(barwy, częstotliwości itp.). Słyszałem coś o jakimś Xposed i modułach ale w ogóle tego tematu nie ogarniam.. Mógł by mi ktoś krok po kroku wyjaśnić jak tego użyć na moim modelu Xiaomi? 

Screenshot_2017-01-05-15-59-36-179_com.android.settings.png

Ustawienia-> aplikacje->Light Flow-> pokazuj powiadomienia-> dioda powiadomień. Masz to włączone?

• Like 1

Tak, tylko kiedy mam włączona tą opcję to dioda w ogóle nie świeci przy żadnych powiadomieniach

Nikt nie wie co na to poradzić??

Edited by Gawelson

Ja mam tak że  przy aplikacjach typu Youtube,facebook itp gdy mam powiadomienie dioda wgl  nie działa.Dziala tylko przy nieodebranym połączeniu,sms lub jak się ładuje. Jak znajdziesz rozwiązanie to napisz :)

Sprawdź to:

Ustawienia-->Zainstalowane--> wybierasz aplikację (np. Facebook) i tam masz opcję "Pokazuj powiadomienia". Wchodzisz w to i wybierasz Dioda Led

Dobra, ogarnąłem sam. Pobawiłem się jakoś w ustawieniach Light Flow i działa. Aplikacja musi też chodzić cały czas w tle

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this