Skocz do zawartości

Wgrywanie global dev - awaria, nie mogę włączyć telefonu


trembul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Instalowałem globa dev na moim świeżym redmi 3s. Ściągnąłem MiFlash, Rom global dev dla mojego urządzenia. Otworzyłem MiFlash'a, zaznaczyłem folder na C: gdzie był ROM, włączyłem telefon vol+ i power, kliknąłem na download i wszystko wyglądało ok. W MiFlash zaznaczyłem all i chciałem ruszyć ale wyskoczył mi czerwony komunikat, że jest problem z dostępme dor ROM ścieżka, nazwa lub coś innego może być błędne. Wyglądało, że jest ok więc spróbowałem jeszcze raz i nic. Flash nie ruszył, progres był na zero. Odłączyłem telefon od kompa i nic już nie mogę ruszyć. Żadne kombinacje by włączyć telefon i zrobić hard recovery nie działają. Windows nie rozpoznaje urządzenia. Czy jest możliwe, że MiFlash jednak rozpoczął czyszczenie i teraz nie ruszę telefonu? Jeśli tak to co mam teraz zrobić by wgrać soft na nowo? Ewentualnie znacie kogoś w Trójmieście kto by to potrafił?

Sorki, jeśli napisałem coś nie tak. Nigdy wcześniej nie bawiłem się w modyfikowanie telefonów (komputery i owszem) i chyba mam nauczkę. Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, udało mi się. Trzba było jednak dużo dłużej potrzymać vol+ i power niż za pierwszym razem.

Teraz muszę popracować nad tym dlaczego miałem problem z dostępem do ROM'u. Rozpakowałem go na C: i miałem tylko folder o nazwie ROMu i plik w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...