Skocz do zawartości

Nie dostaje powiadomień z aplikacji


marcinos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z aplikacją Tipster z google play. Na androidzie i poprzednich telefonach działa ona tak że jeśli ktoś poda typ bukmacherski ja dostaje powiadomienie dzwiękowe, coś powiedzmy na zasadzie wyświetlania powiadomień z aplikacji mesendzer.

Na MIUI i moim Xiaomi Mi5 to niedziała, jeśli ręcznie wejde w aplikacje i ja odswięże dostaje to co bylo wysyłane, ale gdy telefon lezy sobie gdzieś tam nie dostaje powiadomień z tej aplikacji. Jak to naprawić ? Włącza się gdzies w MIUI jakieś określone działania dla aplikacji działających w tle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus do tego co lockerek napisał ustawienia-> powiadomienia i pasek stanu-> powiadomienia aplikacji tam odnajdź Tipster i upewnij się że ma włączone wszystkie powiadomienia jakie Ciebie interesują (dźwiękowe, na pasku stanu, z liczbą przy ikonce itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, marcinos napisał:

O tu mialem ustawione blokuj, pewnie to bylo problemem zobacze jutro jak sie bd sprawowac apka po tych zabiegach dzieki

Prawie na pewno. Ciekawe jest to że do tych ustawień oszczędzania można też dotrzeć  z ustawień, zainstalowane aplikacje. Klikając w dowolną można zmieniać te ustawienia dla każdej zainstalowanej aplikacji oddzielnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinos- z tą kłódką o co chodzi to koledzy już wytłumaczyli a jak to zastosować? Z dowolnego miejsca (pulpitu bądź jakiejkolwiek aplikacji) wchodzisz w ostatnio otwierane aplikacje- domyślnie jest to dłuższe przytrzymanie bodaj środkowego przycisku. Tam przesuwając okienka z apkami w górę ekranu możesz je zamykać natomiast przeciągając je w dół założyć im ową kłódkę czyli zabronić jej zamykania nawet po zgaszeniu ekranu i upływie dłuższego czasu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A dobra podlacze sie do swojego starego tematu jeszcze.

Przy włączonym wi fi dostaje powiadomienia, a przy danych z sieci dopiero gdy odblokuje tel. Gdzies sie wlacza dane synchronizacje tak zeby powiadomia push (tak samo gmail dziala mi tylko na wi fi) zeby to chodzilo na danych caly czas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...