Skocz do zawartości
  • 0

Zakup Mi Note czy Mi 4C czy Mi5


Gość dobot

Pytanie

Cześć,

Przyszedł czas na zmianę mojego Redmi 3 Pro na coś mocniejszego.

Zastanawiam się nad:

Mi Note 3/16 - 1000
Mi 4C 3/32 - 1000
mi5 3/32 - 1300

Prosił bym użytkowników o opinie co sądzicie który z tych modeli będzie najlepszy do użytkowania (nie gram, ale sporo dzwonię, sporo www, synchronizacja poczty, cloud itd.)

 

Dzięki za opinnie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Miałem zamawiac mi5s ale niestety mam inne wydatki :(  zamów sobie złotego mi5s i szkło ochronne z czarnymi ramkami

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi-5s--qualcomm-snapdragon-821-215ghz-4gb-ram-32gb-rom-8675.html     

https://www.ibuygou.com/p-tempered-screen-protector-for-xiaomi-mi5s-with-colorful-bezel-8637.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to chyba wezmę mi5 z tego linku, ale jak ubezpieczyć od VAT?

https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Mi5-M5-Mobile-Phone-Snapdragon-820-Quad-Core-5-2-1920x1080-16MP-Camera-Fingerprint/311331_32609395070.html?spm=2114.12010608.0.0.M1IauT

 

Kolego leonfp skąd zamawiałeś daj mi link. :)

Edytowane przez dobot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 minuty temu, dobot napisał:

Na ali chyba nie ma takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zamówiłem dokładnie z tej aukcji tylko trafiłem jeszcze na promocję. Tak jak pisali koledzy wcześniej wybierasz opcje przesyłki SSM. Przesyłka idzie ok 2 tyg. Bez vat. W przypadku dhl przesyłka przyjdzie szybciej ale za to na 99% zapłacisz 23% vatu.

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po przeczytaniu wielu postów nie mogę się jeszcze zdecydować.

Chyba najważniejsze jest aby bateria min. cały dzień bez doładowywania mi wytrzymała (na moim R3P max. 2 dni mi trzyma)

Oczywiście kasa tez jest ważna, oraz chcę coś mniej niż 5,5" dlatego zastanawiam się jeszcze nad redmi 4 3GB). Kusi mnie jeszcze Mi4s (3/64) ale nie wiem jeszcze jak wygląda sprawa baterii i ten snap. 808

Bardzo trudny wybór.

Każdy tel ma swoje wady i zalety, oczywiście Mi5 wygląda najlepiej ale też jest najdroższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Po przeczytaniu wielu postów nie mogę się jeszcze zdecydować.
Chyba najważniejsze jest aby bateria min. cały dzień bez doładowywania mi wytrzymała (na moim R3P max. 2 dni mi trzyma)
Oczywiście kasa tez jest ważna, oraz chcę coś mniej niż 5,5" dlatego zastanawiam się jeszcze nad redmi 4 3GB). Kusi mnie jeszcze Mi4s (3/64) ale nie wiem jeszcze jak wygląda sprawa baterii i ten snap. 808
Bardzo trudny wybór.
Każdy tel ma swoje wady i zalety, oczywiście Mi5 wygląda najlepiej ale też jest najdroższy.


Zdecydowałeś? Ja tam chętnie mój mi4c bym wymienił na mi5

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hej, tak zdecydowałem.

Wybrałem Mi 5S 4/128 i jestem zadowolony. Bateria super, tylko na 7.1.20 mam małe problemy z BT i zestawem samochodowym. Męczyłem się trochę z odblokowaniem BL ale po kablu poszło. Mogę polecić ten telefon, a jest to mój 5 Xiaomi :)

Edytowane przez dobot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Hej, tak zdecydowałem.
Wybrałem Mi 5S 4/128 i jestem zadowolony. Bateria super, tylko na 7.1.20 mam małe problemy z BT i zestawem samochodowym. Męczyłem się trochę z odblokowaniem BL ale po kablu poszło. Mogę polecić ten telefon, a jest to mój 5 Piami

Co oznacza że bateria super? :)

Wysłane z Lenovo P2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
11 godzin temu, dobot napisał:

Hej, tak zdecydowałem.

Wybrałem Mi 5S 4/128 i jestem zadowolony. Bateria super, tylko na 7.1.20 mam małe problemy z BT i zestawem samochodowym. Męczyłem się trochę z odblokowaniem BL ale po kablu poszło. Mogę polecić ten telefon, a jest to mój 5 Xiaomi :)

No nic tylko pogratulować, ja już nawet nie liczę ile miałem tych telefonów, poczekam teraz na jakieś promo Mi5 jak wejdzie kolejna generacja (tak koło maja-czerwca planuje zakup więc akurat).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...