Skocz do zawartości

Mi3 wisi na logo MIUI Polska


Zenek

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety po zabawie z instalacją Xposed telefon wisi na logo MIUI Polska zarówno na jednym systemie jak i na drugim, mogę wejść do recovery i fastboot nic więcej. Jest możliwość wgrania na nowo romu z poziomu fastboot lub recovery? Robiłem wszelkie wipe.

Próbowałem przez adb ale chyba mam wyłączone debugowanie USB bo nie wyświetla telefonu. :x

Ściągnąłem rom stable ale on nie ma w sobie system.img abym mógł wgrać przez fastboot. Może mi ktoś powiedzieć czy da się coś z tym zrobić?

Przy próbie wgrania romu pokazuje taki błąd:

"C:\adt-bundle-windows-x86_64-20131030\sdk\platform-tools>fastboot update update.

zip

archive does not contain 'android-info.txt'

archive does not contain 'android-product.txt'

error: update package has no android-info.txt or android-product.txt

C:\adt-bundle-windows-x86_64-20131030\sdk\platform-tools>"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogles wgrac paczke wylaczajaca xposed, ktora automatycznie tworzy sie w pamieci przy instalacji frameworka "disable xposed recovery".

Mogles rowniez wgrac na nowo rom bez wipe. Przydaje sie trzymac w telefonie rom...

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sterowników ADB do MI3 - nie trzeba takich. Przynajmniej na linuxie wystarczy podpiąć usb i każdy telefon łapie ADB od razu.

Na Windows też, byle by wcześniej był już raz podłączany telefon i system sobie sam zainstalował sterowniki z Windows Update.

Aczkolwiek można próbować instalować MiFlash dla MI3 wtedy też odbywa się instalacja sterowników do Windows (ale nie samego adb).

Aha i gdyby trzeba było (a pewnie tym się skończy) zrobić wipe to w MI3 z tego co wiem, wipe z recovery usuwa też dane z pamięci USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj link do wątku na en.miui

http://en.miui.com/thread-11047-1-1.html

1 post, 3 sposób

Tutaj link do wątku na xiaomi.eu

http://xiaomi.eu/community/threads/mi3- ... ror.23311/

cały wątek przeczytaj

A tutaj link do naszego forum. Też o mało co musiałem używać flaszowania przez fastboota

post8593.html#p8593

też przeczytaj cały

UWAGA, ŚCIĄGNIJ PRAWIDŁOWY ROM. NIEKTÓRE LINKI Z TYCH POSTÓW PADŁY

JA MAM ŚCIĄGNIĘTE DWA ROMY DO FLASZOWANIA PRZEZ FASTBOOTA DO MOJEGO MI3 ALE JA MAM 16GB

(wydaje mi się, że chyba nie będzie różnicy,

  • najwyżej odpalisz (systemem 16GB)

    NIE WIEM CZY DOBRZE KOMBINUJĘ ALE WYDAJE MI SIĘ, ŻE TAK
    sflaszujesz przez normalne update (systemem z 64GB)
    albo przez recovery
    i później znowu sflaszujesz (system 16GB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ściągnąłem rom fastboot z innej wersji z procesorem 8974 i zrobiłem flash samego system.img, po wgraniu system wstał ale w baseband mam właśnie takie oznaczenie procesora 8974.

Potrzebowałbym system.img z prawidłowej wersji jak ktoś ma niech podrzuci. Na razie działam tak jak mam, H+ jest nawet szybko net chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie cieszę się bardzo, że udało mi się zreanimować mojego MI3. Nauczka na przyszłość.

-- 18 mar 2014, o 22:50 --

Zaangazuj sie sam en.miui.com.

Eru juz Ci podal stery, ktorych szukales ze strony en.miui.com, ktora podalem Ci pare postow wczesniej...

Wystarczy poszukac...

http://en.miui.com/thread-14641-1-1.html

Ostatni raz pomagam...

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Kolego już po przywróceniu mojego Mi3 zobaczyłem twojego linka, nie wiem jak te romy w tym linku, ale ja też pobrałem romy fastboot z innego źródła. Niestety chyba ze trzy próbowałem fleszować przez MiFlash i za każdym razem miałem błąd coś tam z plikiem 8974.... Dopiero po wgraniu normalnie przez fastboot tylko pliku system.img sytem ruszył. Mimo wszystko dzięki za linka.

Miałem podobny błąd jak kolega z xiaomi.eu http://xiaomi.eu/community/threads/mi3- ... ost-194596 - tak mi się wydaje ten sam błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...