Skocz do zawartości

Monitor transmisji danych


matixan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam w t mobile nową taryfę z funkcją społeczności bez limitu, tzn mogę sobie scrolować fb bez naliczania transferu. Ale sęk w tym że nie mogę nigdzie w ustawieniach znaleźć funkcji wykluczenia aplikacji. Więc pytam się czy gdzieś w ogóle taka opcja jest czy doinstalować sobie jakiś ze sklepu Play? MIUI V8 6.12.29

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

Mam taki dziwny przypadek: Co miesiąc mam pakiet na 500MB Internetu. Ponieważ korzystam z Internetu sporadycznie, to mi taka ilość spokojnie wystarczała. Od kilku miesięcy jednak pakiet mi się wyczerpuje przed czasem. Np. monitor danych telefonu pokazuje że wykorzystałem 270MB, a z Plusa przychodzi SMS że pakiet został wyczerpany. Złożyłem reklamację, ale jak się można było spodziewać: "U nas dobrze działa, spadaj Pan".

Co najdziwniejsze miałem też taki przypadek:

Na początku listopada, gdy miałem pobrane już 70MB danych, wysłałem SMSa na ich nr *136# by sprawdzić ilość pozostałego transferu.
Pokazało się 260MB, czyli że wykorzystałem 240MB, a nie 70MB, jak to faktycznie miało miejsce. Następnego dnia gdy miałem składać reklamację,
ponownie wysłałem SMSa  i nagle pokazało się, że jednak pozostało mi 430MB transferu. Czyli ktoś/coś skorygował transfer do prawidłowej
wartości. Niestety Plus zlał ten fakt.

Nie sądzę by monitor danych zaniżał transfer. Ktoś miał problemy lub słyszał o przypadku że Monitor danych źle pokazuje transfer? Nie mam roota więc nie mogę zainstalować innego licznika danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...