Skocz do zawartości

Xiaomi Mi5s 3/64 za 269$ || RN3P z Hiszpanii za 185$


piotr.geekbuying

Rekomendowane odpowiedzi

upy6NLq.png
Z okazji ciągnącej się noworocznej promki dalej można wyłapać popularne modele kilka $ taniej niż u konkurencji :) Na przykład Mi5s w wersji 3/64 za 269$ (to taniej niż za jego poprzednika, mi5 3/64...)

Z kolei Redmi Note 3 Pro jest do wzięcia za 185$ z wykorzystaniem kuponu; przesyłka leci z Hiszpanii i nie doświadczymy żadnych dodatkowych opłat typu... VAT. :)

bn1Jchw.png

Jeśli chcecie się przygotować na jakiś rasz - bo niektóre promki się rozchodzą w kilka minut - sprawdźcie, co szykuje dla Was sklep tutaj:

LnwPHqA.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, piotr.geekbuying napisał:

Kenzo penzo. Nagonka na B20 a w kraju infrastruktura kuleje mocno i zanim się poprawi - kenzo będzie już w muzeum jako model z <16GB RAM :D

Tylko ze wlasnie kolega chcialby wersje bez B20 :)  Kate to wersja international z B20, z ktora sa problemy z akcesoriami, stad sporo osob mimo wszystko preferuje bez tego pasma.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wysyłają do PL z Hiszpanii? w opisie stoi, że...

 

Attention: 

This item in GeekBuying's ES warehouse only ships to the following  EU countries:  
Spain/Portugal, France, Germany, Austria, Belgium, Netherlands, Italy, UK, Denmark, Slovakia, Slovenia, Czech republic, Finland, Hungary, Sweden,  Ireland, Romania, Bulgaria, Estonia, Greece, Latvia, Lithuania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Spoiler YYEp7pN.png


Dzisiaj mi5 w wersji białas 3/32 za 209$ z HongKongu.
Po więcej wpadnijcie jutro!


A czy jest jeszcze szansa na zakup w takiej cenie? :-)
A jak to w ogóle jest z czarną wersją - dostępna jeszcze? Skąd tak duża różnica względem białego koloru?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...