Skocz do zawartości

Xiaomi Hongmi/Redmi Beta


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Czemu w wersji v26 MIUI Polska ktoś wyciął apkę MiLinkService.apk? Apka bardzo przydatna, umożliwia z poziomu galerii wysłać zdjęcia i filmy poprzez DLNA na TV?

I czemu znowu nie działa Wireless display?

 

Pierwszą opcję łatwo naprawić poprzez skopiowanie pliku z jednej z poprzednich wersji romu.

 

Poza powyższymi dwoma wiiększych zastrzeżeń nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic, gdyby było wiadomo, to prawdopodobnie Acid również miałby info. Na razie tylko Note LTE z serii Redmi. Prawdopodobnie kolejny 1S i Note. Redmi 1 prawdopodobnie będzie mieć jak Mi2, czyli bez aktualizacji bazy Androida, a specjalnej wersji na 4.4 raczej nie będzie. Choć czas pokaże, w grudniu będzie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie jest to nic oficjalnego i na dodatek sporo rzeczy nie działa. Jedyne źródła kernela zostały ujawnione dla Wiko Stairway, podobno mediatek namieszał w kernelu Linuksa. Tu jest link: http://www.cnx-software.com/2014/03/13/mediatek-mt6589-linux-source-code-cyanogenmod-11-image-for-wiko-stairway-smartphone/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, ale to sztuka dla sztuki. To nie daje żadnej szansy tylko nawet zmniejsza, bo pokazuje, że jakiś człowiek ze źródłami ma duże problemy, a mediatek nic nie ruszył. Gdzieś czytałem, że mediatek sprzętowo zepsuł sprawę i KK jest niemożliwy, ale to tylko oni wiedzą co tak naprawdę mają... Nawet na telefonach typu galaxy gio da radę zrobić w pełni działający CM11, a tu od dawna tylko 4.2. Nie sądzę, że dostaniemy 4.4, ale w MIUI to i tak brak większej różnicy, jakby przeportowali BT i inne potrzebne rzeczy aby MiBand właściwie działał, to będzie sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...