Skocz do zawartości

Xiaomi Hongmi/Redmi Beta


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

a u mnie po zainstalowaniu 13 jest problem gdyż nie pokazuje nazwy sieci na pulpicie a za to na ekranie blokady jest pokazywane myślałem że to wina mi-tools wiec zmieniłem tam by najpierw nie pokazywało nazwy sieci a potem zmieniłem z powrotem ale nic nie dało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeszcze nie, leci za free od ibuygou więc poczekam trochę. Patrzę na bugfixa to żadnego spośród 64 zareportowanych przez nas nie naprawili, tylko jakieś fikcyjne. Trochę nowych funkcji jest w stosunku do poprzedniej, m. in. rozsuwana belka w każdym miejscu ekranu, nowy monitor danych itp. Tak naprawdę nic ciekawego  :-|


Tak, nic nowego... Tylko kilka drobnostek z innych, czyli belka, monitor danych... Choć kalendarz dalej stary. 2 miesiące męczyli się z tymi dwiema rzeczami, srsly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka jak wynika z changeloga nie jest synchronizowana w chmurze w tej wersji jak widzę?

Ogólnie to na który dev rom wygląda mniej więcej ten stable?

 

EDIT: Ogólnie jak z tą synchronizacją muzyki jest? Normalnie wszystkie utwory muzyczne są wysyłane do chmury Xiaomi? Trochę długo trwałaby synchronizacja 10-15GB...

Edytowane przez Re4ctioN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oko to rom jest tak ze 2 miesiące stary. Ma nowy monitor danych i MiHome ale stary Email. Tłumaczenia nie ma nowego w stosunku do 13.0.

Wysłane z MI3

A mógłbyś Acidzie co nieco powiedzieć o synchronizacji Muzyki? Jak to wygląda i czy jest w tym Stable zamieszczone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawili sms z banków

Mogę dać później changelog po angielsku. I jak potestuję to dam znać co i jak.

EDIT: Niestety nie mogę udostępnić, zabroniono nam :P

W końcu zrobili porządek z tymi smsami :P mógłbyś przetestować jakąś prostą grę 2D i powiedzieć czy laguje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry o wiele lepiej, jest nowy kernel. Choć czasem w głupotkach typu Flappy Bird potrafi złapać drobnego laga. W Antutu 16,5k gdzie na Stable 13 i Ultimate było 12k, a przykładowo ROM Sonica z Xiaomi.eu po fixach na użycie 4 rdzeni miał i dalej ma 17k.

Apka aparatu jest nowa jak mówił Acid, launcher też. Mail i kalendarz stary. Ogólnie jest coraz lepiej ale dalej mamy z 10 poważnych bugów i 40 pomniejszych...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry o wiele lepiej, jest nowy kernel. Choć czasem w głupotkach typu Flappy Bird potrafi złapać drobnego laga. W Antutu 16,5k gdzie na Stable 13 i Ultimate było 12k, a przykładowo ROM Sonica z Xiaomi.eu po fixach na użycie 4 rdzeni miał i dalej ma 17k.

Apka aparatu jest nowa jak mówił Acid, launcher też. Mail i kalendarz stary. Ogólnie jest coraz lepiej ale dalej mamy z 10 poważnych bugów i 40 pomniejszych...

Rzygam tęczą. Btw. dzięki wielkie że Ci sie chciało sprawdzać  :)

Edytowane przez MasaMasen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na czystym ROMie po flashu, z baterią ustawioną na wydajność i 2 ustawieniach GPU w ustawieniach programistycznych. Oczywiście niepełne 19 tylko około ~18,7 :P Ale 19 brzmi ładniej :D Tak czy siak, benchmark to tylko benchmark.

Mamy changelog, a raczej jego brak: naprawili błąd karty SD, że część aplikacji nie działała i wrzucili nowy kernel, to wszystko.

Edytowane przez DrDee
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czystym ROMie po flashu, z baterią ustawioną na wydajność i 2 ustawieniach GPU w ustawieniach programistycznych. Oczywiście niepełne 19 tylko około ~18,7 :P Ale 19 brzmi ładniej :D Tak czy siak, benchmark to tylko benchmark.

Mamy changelog, a raczej jego brak: naprawili błąd karty SD, że część aplikacji nie działała i wrzucili nowy kernel, to wszystko.

Wow. Coś o tym kernelu wiadomo ciekawego, poza tym co napisałeś? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...